Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su temini projesi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar okulda yapığım su temini projesi ektedir. Açıkçası içini açıp bakmaya korktum yanlışları görürüm diye :)

Ekli Dosyalar:

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Fatih bey bu tam bir proje değil az önce incelme fırsatım oldu.. deiğim gibi sadece Süleyman Demirelde ve maramara da veriliyor sanırım bu proje.ilgili bölümde paylaşmıs oldugum projemi incelemenizi isterim..

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İlk fırsatta inceleyip buraya düşüncelerimi yazacağım.

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

peki bekliyorum Fatih bey .. :)

5. Hamit Pehlivan

Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

Selçuk üniversitesinde de 5. Yarıyılda Su temini dersi uygulamalı olarak verilmekte. Proje yaptırılmakta en yakın zamanda upload edeceğim siteye

Su temini projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su Temini Hesaplamaları

İçme suyu temini için gerekli olan hesaplamaların bir dokümanda toplanmış halidir. [COLOR="Red"]Dokümana ekten ulaşabilirsiniz. Toplam 30 sayfa
  2. Su temini ve çevre sağlığı projesi

Su temini ve sağlığı dersi nin uygulama alanında yapmış olduğum proje çalışmasını sizlere sunuyorum. Projenin sözel kısmı ve autocad çizimleri iki ayrı klasör çatısı altında tek rar. dosyası halinde buraya ekliyorum. googlecevremuhendisleri. grubundan konu ile ilgili yardım isteyen arkadaşlar lütfen buradan temin etsinler artık burası bizim en önemli ortak buluşma noktamız....
  3. Su temini

su temini projesi hazırlamam gerekiyor ancak ben sadece nüfus hesabını yapabildim ve daha ilerisine gidemiyorum çünkü bana verilen proje şeklinin basınçlı mı serbest yüzeyli mi olduğunu anlayamadım bunu nasıl anlayabilir ayrıca elek analizi sonuçları bulunması gerekiyormuş bu değerleri nasıl bulacağım? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
  4. Su temini ders kitabi

MERHABA,SU TEMİNİ KİTABI (PDF) OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ