Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su temini ve çevre sağlığı projesi

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Sefa Kaç tarafından paylaşıldı.

1. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Su temini ve sağlığı dersi nin uygulama alanında yapmış olduğum proje çalışmasını sizlere sunuyorum.
    Projenin sözel kısmı ve autocad çizimleri iki ayrı klasör çatısı altında tek rar. dosyası halinde buraya ekliyorum.

googlecevremuhendisleri. grubundan konu ile ilgili yardım isteyen arkadaşlar lütfen buradan temin etsinler artık burası bizim en önemli ortak buluşma noktamız.

iyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

2. Çok Teşekkür Ederim.

Gerçekten nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, o kadar yararlı olduki bu örnek proje... Benimki bittiğinde bende burda paylaşırım artık :)

Tekrar Teşekkür ederim, saygılarımla...

3. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Teşşekkür etmene gerek yok Biliyorum O duyguları şimdi tekrar hissetmek bile çok güzel...

4. Esma Trhn

Esma Trhn CMNet Üyesi

çooook teşekkürler, çok yardımcı oldu..:)

5. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

sakaryalı 4.sınıf veya mezun olan arkadaşlar bu seneki su temini 2 dersi için projelerinizi paylaşırmısnız?

6. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Sefa bey, paylaşım için teşekkürler.. arkadaşlar projenin bir başka alternatifine de BURADAN ulaşabilirsiniz..

7. Mavim Emin

Mavim Emin CMNet Üyesi

Çok teşekkürler :)

8. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

bı ödevin aynısını ben yapıcam şuan görünce yaptıgınızı çok sevindim şu annn oleeyy :D :D:D : D:: D

Su temini ve çevre sağlığı projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çözümlü Problemlerle Su Temini ve Çevre Sağlığı

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]ÇÖZÜMLÜ PROBLEMLERLE SU TEMİNİ VE ÇEVRE SAĞLIĞI [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]yazar :[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]Prof.Dr.YILMAZ MUSLU [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Boyutlar...
  2. Su temini projesi

Arkadaşlar okulda yapığım su temini projesi ektedir. Açıkçası içini açıp bakmaya korktum yanlışları görürüm diye :)
  3. e - Çevre İzinleri Projesi

İşletmeler kuruluş aşamasından itibaren yaşam evreleri boyunca Çevresel konularda çeşitli izin ve lisanslar almak zorundadırlar. Bilgi ve İletişim Teknolojileri kullanılarak iş dünyasının işlerini kolaylaştıracak olan “Çevrimiçi Çevre izinleri Projesi” , bu sürecin elektronik ortamda ve e-imza/mobil-imza kullanılarak yapılmasına imkan sağlayacaktır. Söz konusu izin ve Lisanslar için başvurular...
  4. Çevre projesi

Arkadaşlar Çevre ile ilgili bir proje lazımda aklınızda olupta gerçekleştirmek istediğiniz varsa paylaşır mısınız kardeşimin ödevi de :)