Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sulak alan ek-2 faaliyet başvuru formu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında f.merve tarafından paylaşıldı.

1. f.merve

f.merve CMNet Üyesi

iyi çalışmalar .arkadaşlar bu formu orman ve su işleri bölge müdürlüğüne teslim ediyorken harc parası varmı bide çevre mühendislerinin imzası yeterlimidir yoksa çed firmasımı olmamız lazım teşekkürler

Sulak alan ek-2 faaliyet başvuru formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. GFB Başvuru Formu Doldurma Sorunu

Arkadaşlar GFB Başvurusu için Başvuru Formunun doldurulmasının ardından sayfam "hata!..." ekranına gelmektedir. bu sorunu yaşayan var mı?
  2. Sulak alan faaliyet izin belgesi

Merhaba..Danışmanlığını yaptığımız hazır beton,kırma eleme tesislerine ve taş ocağına Orman ve Su işleri Müdürlüğünden "Sulak Alan Faaliyeti İzin Belgesi" almaları gerektiğine dair bir yazı gelmiş.Müdürlüğü arayıp sorduklarında çevre danışmanınıza verin onlar alıyor bu izinleri denilmiş ve onlarda bize verdiler yazıyı.Konuyla ilgili daha önce çalışma yapan ya da ne olduğu hakkında...
  3. Yapay sulak alan

yapay sulak alan projesi hazırlık aşamasındayım; L;W oranı hesabı tamam;1:5 oranı tamam, fakat giriş ve çıkış kısımlarındaki 50 mmlik çakılların kaplayacağı alanı hesaplayamıyorum,yardımcı olursanız sevinirim..lütfenn..
  4. Sulak alan başvuru ek-2 formu

DEREDEN MALZEME ALAN TESİS İÇİN BU FORMU DOLDURUYORKEN NELER YAPMAM LAZIM TEŞEKKÜRLER
  5. Şanlıurfa viranşehir yapay sulak alan

Günaydınlar, slaytta yapay sulak alan tasarımı mevcut, sizlerden ricam; Şanlıurfa'daki çevre mühendisi arkadaşlarımın bu konu hakkında bilgisi varsa, bana dönerse çok sevinirim. Bir de Şanlıurfa'da Çevre Mühendisleri Odası Temsilciliği var mıdır?netten baktım ama... Teşekkürler