Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sunumda nelere dikkat etmeliyiz?

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Yayına hazırlayan : İş Müfettişi Özlem ÖZKILIÇ

Ekli Dosyalar:

2. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Cevap: Sunumda nelere dikkat etmeliyiz?

güzel hazırlanmış, etkili bir sunum :). en önemlisi kendine güven, konuya hakimiyet gereksiz anlatımlardan soyutlanmış geri beslemesi olan bir sunum tekniği her zaman başarılıdır. ayrıca, sunuşu yapan kişinin konuşma şekli, mimik ve vücut hareketleride sunumun etkisini arttırmakta. bazen, kıyafet de önemlidir.
    teşekkürler!

Sunumda nelere dikkat etmeliyiz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. zam isterken nelere dikkat edilir, nasıl istenir :)

Arkadaşlar asgari ücrete yakın bir ücretle çalışan çıtır bir çevremühendisiyim:)zam zamanım geldi.Bu konudaki taktiklerinizi bekliyorum :)
  2. Tehlikeli atıklar çıktığı yerde nasıl depolanmalıdır? Nelere dikkat edilmelidir?

Arkadaşlar bu kapsamda elinde döküman bulunan veya teknik bilgisi olanlar varsa paylaşsınlar, sitede biraz tartışalım bu konuyu..
  3. Metsomar'a Dikkat !

"Türkiye ile Ermenistan arasındaki sınıra çok yakın bir bölgede bulunan Metsamor Nükleer Santrali Türkiye'nin yanı başındaki saatli bombaya benziyor...!" Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Analizler Merkezi (TÜRKSAM) Başkanı Sinan Oğan, Türkiye ile Ermenistan arasındaki sınıra çok yakın bir bölgede bulunan Metsamor Nükleer Santrali'nin Türkiye'nin yanı başındaki ''saatli...
  4. Dikkat Forklift

Forklifte dikkat edilmesi yönünde uyarı işareti. 2141x2890 px boyutlarında yüksek çözünürlüklü.
  5. Arama motorunda ekipman bakarken nelere dikkat ediyoruz?

Herkese Merhaba, Arıtma sektörü ekipmanlarını aratırken en çok hangi terimleri kullanıyorsunuz? Örneğin şartnamelerde çoğu zaman blower yerine hava körüğü deniyor, monopompaya burgulu pompa deniyor gibi. Sizin google da ekipman aratırken ya da size sorulan işte ben bunu bunu istiyorum dediğinde (mesela) heee sen havalı pompayı kastediyorsun dediğiniz oluyor mu? Paylaşırsanız sevinirim. Bu...