Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Süt endüstrisi kimyasal arıtımı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

 1. Hazel Candan

  Hazel Candan CMNet Üyesi

  KAYNAK:

  Yüksek Lisans Tezi: Çevre Yük. Müh. Alpaslan EKDAL
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Aykentk

  Aykentk CMNet Üyesi

  Cevap: Süt endüstrisi kimyasal arıtımı

  süt ürünleri arıtımında kimyasal ve biyolojik arıtma birlikte kullanılmalıdır (peynir altı suyu hariç )

  Selamlar
   
Süt endüstrisi kimyasal arıtımı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Bitkisel yağ endüstrisi atıksu arıtımı

  Endüstriyel Kirlilik Kontrolü dersi için yaptığım sunum içerisinde bitkisel yağ endüstrisi üretim aşaması,atıksu karakterizasyonu ve atıksu oluşum yerleri,atıksu arıtma alternatifleri vardır. Yenilenmiş Link: http://rapidshare.com/files/454032900/bitkisel_yaae__end__strisi_atae_ksu_arae_tae_mae__son.rar Hilal ÇETİN
 2. İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı

  Arkadaşlar.. Çok acil İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı ile igili proses akım şemaları var arıtma bilgileri ve arıtımı şemalarına ihtiyacım var...Yardımcı Olabilir misiniz?
 3. kağıt endüstrisi atıksularının arıtımı

  meraba arkadaşlar bitirme tezim için kağıt endüstrisi atıksularının arıtımı ve membran prosesler ile geri kazanımı hakkında kaynak olan varsa paylaşabilirmi?
 4. Süt endüstrisi anaerobik arıtımı

  Süt endüstrisi atıksularının havasız arıtımı ile ilgili güzel bir çalışma. KAYNAK: Burak DEMİREL*1, Orhan YENİGÜN2, Turgut T. ONAY2 1University of Applied Sciences Hamburg, Lifetec Process Engineering, Lohbrügger Kirchstrasse 65, 21033 Hamburg, Germany 2Boğaziçi Üniversitesi, Çevre Bilimleri Enstitüsü, Bebek, 34342, İstanbul itüdergisi/e su kirlenmesi kontrolü Cilt:15,...
 5. Kimyasal Atıksu Arıtımı

  Merhaba, Aşağıda kirlilik parmetreleri verilen atıksuya ait ekte akım şemaları mevcut. İnceleyip varsa eksiklik veya alternatifleri(daha ekonomik ve pratik) benimle paylaşabilir misiniz? Bir yatırım yapacağız ve alternatifleri de değerlendirmek istiyoruz. CODcr, nikel, bakır, krom, demir, fosfor, florür, fosfat Ön Arıtma: Arıtma: