Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tahta palet geri kazanımı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Ali Yaşar tarafından paylaşıldı.

 1. Ali Yaşar

  Ali Yaşar CMNet Üyesi

  Tahta palet geri kazanımı yapan bir firma lisans almak istiyor.Ancak yapı kullanım izni yok(2004'ten sonraki bir yapı) ve kapasite raporu yok.Bu firma lisans almak için nasıl bir süreç izlemelidir?
   
 2. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Ali Bey merhaba,
  Yapı ne zaman yapıldı?
  2004 öncesi ise elektrik veya su faturası da kabul görmektedir. (İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge) ve sonrasında işletmede 2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname gerekmektedir.

   
 3. Derya Efe

  Derya Efe CMNet Üyesi

  O zaman önce yapı ruhsatı alıp sonrasında da yapı kullanma izni alması gerekir.
  Proseste makine kullanıyorsa da Ticaret ve Sanayi Odasından kapasite raporu alması gerekir, kullanmıyorsa almasına gerek yok. Tabi gerek olmadığını da yine aynı kurumdan alacağı bir resmi yazı ile belgelemesi gerekir.
   
  Ali Yaşar bunu beğendi.
 4. keops

  keops CMNet Üyesi

  firma ismini verebilirmisiniz iki tır dolusu paletim bulunuyor, değerlendirebiliriz en azından
   
 5. Suat Çetin

  Suat Çetin CMNet Üyesi

  Merhaba,

  Şu an çok yüksek adetlerde parçalanmış tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Bunları değerlendirebileceğimiz firmaların iletişim bilgilerine ihtiyacım vardır. Konuyla ilgilenen arkadaşlardan acil yardımlarını talep ediyorum.

  Saygılarımla...
   
Tahta palet geri kazanımı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Atık yağ geri kazanımı

  atık yağların geri kazanımı hakkında yaptığımız bir sunu örneğidir.
 2. Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

  merhabalar, ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim. arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...
 3. Ahşap palet geri kazanım firması

  Ahşap palet geri kazanım firmasına gfb süreci için il uygunluk yazısı almamız gerekiyor.İzlenmesi gereken yolla ilgili bilgi alabilir miyim?
 4. Palet geri dönüşüm

  Merhaba , Firmalarınızda oluşmuş palet atıklarının yeniden değerlendirilmesi için yardımcı olmamı isteyen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsinler. Ağaçların kesilmesini engelleyip ormanları koruyalım. Kimin Ormanı Çoktur Sırtı Pek, Karnı Toktur
 5. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

  Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.