Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Talaash

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında Mustafa K. tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Bir Aamir Khan klasiği tavsiye ederim.

Başarılı bir polis olan Surjan (Aamir Khan), ünlü bir film yıldızının şüpheli ölümünü araştırmakla görevlidir. Kendi içinde de bir takım sorunlar yaşayan Surjan, karısıyla birliktedir. Bu sırada esrarengiz bir kadın kapılarını çalar ve Surjan, ipuçlarını takip ettikçe bir hayat kadınıyla tanışır. Bu gizem içerisinde, 4 insanın hayatının birbirine garip bir şekilde bağlantılı olduğu ortaya çıkacaktır

2. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Usta bu adamın filmleri süper oluyor ama bu karakterde bıyıklı tuhaf geldi :), kesinlikle izlicem

3. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

izledim bende çok güzeldi...tavsiye ederim

4. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Ben bu hatunun oyunculuğunu beğenmiyorum. Kast sisteminin ciddi karlı olanlarından. Ve enteresandır ki; Khan Family vaz geçemiyor kendisinden. Ablası çok daha iyi bir oyuncu. Ancak Karena' ya rağmen güzel filmdi.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ben oyunculuğunu beğeniyorum ya özellikle "Jab we met " filminde süper oynuyo izlemenizi tavsiye ederim...

6. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Raj Kapoor' un torunu olmasıyla elde ettiğini düşünüyorum şu anda bulunduğu konumunu. Jab we met' de iyiydi. ama partneri daha iyiydi. Raj Kapoor sayesinde hep iyi partnerlerle çalıştı.

Ama tabi bu sadece benim düşüncem. Seveni çok fazla.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ben beğeniyorum ya. Tabi çevresi de önemli etki yaratmıştır bu kadar yükselmesine...

8. Sunsett

Sunsett CMNet Üyesi

evet güzel bir film izlenmeli. Aamir khan'nın bir kaç güzel filminden biri