Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tamamını dikkatle okuyun gerçek bilgilerdir ama paylaşım amacım farklı :D

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu
    Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını
    Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini
    Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!!:)
    İdrarın zifiri karanlıkta parladığını
    Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini
    Hapşırmayı engellemeye calışırsan, başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini ve ölebileceğini
    Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini
    Domuzların vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamadıklarını
    Dünya nüfusunun %50 sinin hiç telefonla konuşmadığını
    Farelerin ve atların kusamadıklarını
    1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını
    Çakmağın kibritten önce bulunduğunu
    Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu
    Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını
    Biliyormuydunuz?

bakalım sizde o %75lik kısımda yer alıcak mısınız? puhahaha :D:D

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Paylaşımın için teşekkürler adaş, koptum sabah sabah :D:D:D

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

hehehe :) sende denedin dimi adaş dirsek yalama olayını :D

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

yok be, belki işte değil de evde olsam belki denerdim ama denemedim :D:D

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

hehe :) ii bakalımm.. yazıyı okuttuğum arklarım gözümün önünde denediler.. karnıma ağrılar girdi gülmektenn :D:D

Tamamını dikkatle okuyun gerçek bilgilerdir ama paylaşım amacım farklı :D konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İnanılmaz ama gerçek!

İnanılmaz ama gerçek! National Geographic’ten akıl almaz fotoğraflar... Evet, burası gerçek dünya!
  2. Sarı öküzün hikayesi iyi okuyun arkadaşlar!

Otlakların birinde bir öküz sürüsü yaşarmış. Çevredeki aslan sürüsünün de gözü öküzlerdeymiş. Ancak, öküzler saldırı anında bir araya geldiği zaman, aslanların yapacak bir şeyi kalmazmış. Bu yüzden küçük hayvanlarla beslenmek zorunda kalan aslanlar, iyi beslenememeye başlayınca bir çare düşünmüşler. Topal aslan yanına bir iki aslanı da alarak, beyaz bayrak çekmiş ve öküz sürüsüne yanaşmış....
  3. Gerçek Metrobüs Reklamı

İşte Hayrettin'li Gerçek Metrobüs Reklamı SmPYMkPdXpY
  4. Kadın dili: bükçe (kadınları anlamıyorsanız bu yazıyı okuyun :)

Oğlum bir hafta sonra evleniyor. Sorumluluk sahibi bir baba olarak ona öğüt vermem gerekiyor. Fakat bunu evde yapamam çünkü annesi ağız tadıyla öğüt vermeme izin vermez, sözü ağzımdan kapıp kendi devam eder. İş yerimden oğluma telefon açtım, “Akşam yemeğini dışarıda birlikte yiyelim.” dedim. Deniz kenarındaki bu şirin lokantada şimdi onu bekliyorum. Geliyor aslan parçası, yakışıklılığı da aynı...
  5. Paylaşım kültürü ve sitenin geleceği

Sevgili Meslektaşlar, Siteyi kurmak düşüncesi öğrenciliğimin son yıllarında belirmiştir, kendi çapımda araştırmalar yapıyor, meslektaşlar ile iletişime geçiyor fakat her seferinde olumsuz geri dönüşler alıyordum. Bu tutum ve davranışların "mühendis" olan kişilere yakışmadığını düşündüğüm için mesleki bencilliği kırmak gerektiğine karar verdim. Bundan neredeyse 5 sene önce bu tutumu...