Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tarihi geçmiş büskivilerden hayvan yemi üretimi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

tarihi geçmiş büskivilerden hayvan yemi üretimi yapılmak teknik uygunluk raporu hazırlıyorm bu konuyla ilgilli bilgisi olan varmı varsa paylaşırmısınız..

2. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

farklı güzel bir çalışma olur inşallah bittiğinde bizide detaylardan haberdar edersiniz :)

3. Özlem Kocaman

bilgi bulabilirsem önce..

4. emrezgi

emrezgi Misafir

hiç aklıma gelmemişti gerçekten güzel olur.konu gündem de kalsın diye mesaj yazdım.bilgim yok bu konuda

5. Özlem Kocaman

kimsenin bilgisi yok galiba

6. Ahmet Başpınar

Ahmet Başpınar CMNet Üyesi

Biz, fabrikalarımızdan çıkan Gayri Sıhhi Fire adı verdiğimiz bu tarz bisküvi vs. atıklarını hayvan yemi olarak bazı firmalara gönderiyoruz. Ancak bunun için herhangi bir teknik uygunluk raporu hazırlandığını duymadım. Maalesef size yardımcı olamayacağım.

7. Özlem Kocaman

bögle bir tesis icin lisans alacaz istenilen teknik uygunluk raporu hazırlanması gerekiyor

8. Berkan Tunçludemir

Berkan Tunçludemir CMNet Üyesi

9. Özlem Kocaman

birazda olsa yardımcı oldu cok teşekkür ederim

10. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

hangi atık koduna giriyor ÇKAGİLHY ek-2 de 7.?? tam çıkamadım işin içinden!

11. erman

erman CMNet Üyesi

7.1 ve 7.3 olsa gerek...

Tarihi geçmiş büskivilerden hayvan yemi üretimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kullanım süresi geçmiş kimyasallar- tehlikeli atık kodu

Arkadaşlar merhaba, Kullanım süresi dolmuş, geçmiş kimyasalların atık kodu ne olabilir ben baktım yönetmeliklere ama anlayamadım :(
  2. Geçmiş Dönem Belgelendirme

Merhaba, Firmamız bu yıl içersinde bir isim değişikliği yaptı. Fakat aynı TAT numarasıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Önceki firma ismimizle yaptığımız bildirimleri belgelendirirken bir sorun yaratırmı? Çünkü geri dönüşüm firmalarına kestiğimiz faturalar eski firma ismiyle kesildi.
  3. Şişman hayvan asansörü

Gelişmiş ülkelerdeki evcil hayvanlar arasında yaygın bir sorun "obezite"... Obezite, evcil hayanlar için de bir sorun, çünkü fazla ağırlık omurgalarına zarar veriyor. Bu sorundan yola çıkarak İngiltere'de bir sigorta şirketi özel bir tasarım yaptı. Hayvanlar için merdiven asansörü... Asansörün maliyeti yaklaşık 5000 pound. En önemli özelliği ise hayvanların patileriyle asansörü...
  4. Tat firmasında tarihi geçmiş ürünler

arkadaşlar merhaba; tat firmasında içi sıvı dolu olan tarihi geçmiş ürünler elimde bulunmaktadır(soda,kola şişeleri gibi) , bunların bertarafı ile ilgili arıtma cihazlarının olduğunu duydum konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  5. Büyükbaş hayvan çiftliği atıklarının (hayvan dışkısı v.b.) su kirliliğine etkisi yardım..

merhaba arkadaşlar, gübre olarak kullanılması amacıyla büyük baş hayvan çifliklerinde hayvan dışkıları ayrı olarak biriktirilmektedir. peki bu dışkılar bir şekilde kaza ile yüzeysel su ortamına karıştığında ne gibi etkiler yaratır bu konuyla ilgili elinde tez v.b. döküman olan varmı?