Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Seda Özsoy tarafından paylaşıldı.

1. Seda Özsoy

Seda Özsoy CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım firma için taşeron servis sözleşmesine çevreyle ilgili maddeler koymak istiyorum.Aklıma ilk gelen emisyon ölçümlerinin yaptırılması maddesi oldu.Sizce sözleşmeye başka ne gibi maddeler ekleyebilirim?

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Taseronun ne tur bir is yaptigini detaylandirabilir misiniz?

3. Seda Özsoy

Seda Özsoy CMNet Üyesi

Fabrikamızın eleman taşıma işini yüklenen firma sözleşmesi Göksel Bey.

Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ts En Iso 14000 Çevre Yönetim Sisteminin Maddeleri

Iso 14001 Çevre Yönetim sistemleriyle ilgili kısa bilgi ve maddeleri özet halinde ilşikteki dosyadadır. Umarım işinize yarar.. İYİ ÇALIŞMALAR
  2. Çevre Görevlisi Sözleşmesi

Anlaşılan tesisle yapılan sözleşme örnegi gereklidir bakanlık tarafından yayınlanan ögle bir sözleşme örneği varmı yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Çevre görevlisi sözleşmesi...

Arkadaşlar forumu çok meşgul ediyorum ama bana çevre görevlisi sözleşmesi örneği lazım bir tane firmalarla yapılan.elinde olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum..
  4. taşeron sözleşmesi örneği

fabrikada montaja gidecek sürekli çalışmayacak ara ara montaj elemanı olarak ihtiyaç durumunda çalıştırılacak personel için iş güvenliği kapsamında iş sözleşmesine ihtiyacım var elinde benzer örneği olanlar yardımcı olabilirmi?
  5. Çevre mühendisi taşeron...

merhabalar arkadaşlar, Sizlerle rahatsız olduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.Herkesi bildiği üzere Çevre mühendisleri son 1 yıl içerisinde çok fazla popüler olmakla birlikte, bir çok iş sahasına sahip ;Fakat danışmanlık firmalarında çalışan arkadaşlarımızın bende içlerine dahil taşeron olarak çalıştırılmaktayız.Bunun yanında maaşlarımızda taşeron firmalarına göre aşağılarda oluyor.Peki bu...