Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

taşeron sözleşmesi örneği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında frdvs tarafından paylaşıldı.

1. frdvs

frdvs CMNet Üyesi

fabrikada montaja gidecek sürekli çalışmayacak ara ara montaj elemanı olarak ihtiyaç durumunda çalıştırılacak personel için iş güvenliği kapsamında iş sözleşmesine ihtiyacım var elinde benzer örneği olanlar yardımcı olabilirmi?

taşeron sözleşmesi örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisi taşeron...

merhabalar arkadaşlar, Sizlerle rahatsız olduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.Herkesi bildiği üzere Çevre mühendisleri son 1 yıl içerisinde çok fazla popüler olmakla birlikte, bir çok iş sahasına sahip ;Fakat danışmanlık firmalarında çalışan arkadaşlarımızın bende içlerine dahil taşeron olarak çalıştırılmaktayız.Bunun yanında maaşlarımızda taşeron firmalarına göre aşağılarda oluyor.Peki bu...
  2. Gsm sorumlu müdür sözleşmesi örneği

SORUMLU MÜDÜR SÖZLEŞMESİ Madde 1- Taraflar Bu sözleşme; bir taraftan (“İşyerinin Ticari Unvanı”), diğer taraftan Sorumlu Müdür (“Sorumlu Müdürün Adı Soyadı”) arasında yapılan iş antlaşmasının şartlarını belirler. Sözleşmede işyerinin ticari unvanı “işyeri” diye anılacaktır. İşverenin Adı Soyadı : Ticari Unvanı : Adresi : Telefon : Faks : Sorumlu Müdürün Adı Soyadı : Mezun Olduğu Okul :...
  3. Işveren-alt işveren arasındaki isg sözleşmesi örneği hakkındaki görüşleriniz

Arkadaşlar asıl işveren-alt işverenin çalıştığı şantiyelerde yapılan çalışma öncesi asıl işveren ile alt işveren arasında imzalanacak iş güvenliği sözleşmesi hazırladım. sözleşmede size göre eksik olan birşey veya saçma/anlamsız gelen yerler varsa bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim herkese.
  4. Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım firma için taşeron servis sözleşmesine çevreyle ilgili maddeler koymak istiyorum.Aklıma ilk gelen emisyon ölçümlerinin yaptırılması maddesi oldu.Sizce sözleşmeye başka ne gibi maddeler ekleyebilirim?