Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taşkin koruma proje tanitim dosyasi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında ebru-cm tarafından paylaşıldı.

1. ebru-cm

ebru-cm CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Baca acil olarak taşkın koruma proje tanıtım dosyası lazım.
    İlgilenirseniz, sevinirim.

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Şimdi taşkın koruma ile ilgili proje tanıtım dosyası derken neyi kastetmek istediğinizi anlamadım. Çed yönetmeliğinde "Taşkın" ile ilgili bir tanım da yok. Biraz daha açailir misiniz istediğiniz şeyi. Bir de rica ediyorum sürekli büyük harfle yazmayınız.

3. ebru-cm

ebru-cm CMNet Üyesi

önce sorayım neden büyük harf kullanmamamı istiyorsunuz.
    Taşkın koruma; çed yönetmeliği ek-2 de madde 37 de akarsu yatakları ile ilgili projeler b bendi Akarsu yataklarının düzenlenmesi kapsamında yapılan projeler

4. Melih Coşar

Öncelikle açıklayayım: Sürekli büyük harf kullanmak bu ve pek çok forumda olduğu üzere normal hayatta bağırarak konuşmak anlamına gelir. Karşınızdakine bağırıyormuşsunuz, bağırarak konuşuyormuşsunuz gibi.

Diğer konu ise benim daha önceden yapmadığım bir proje tanıtım dosyasıdır ancak şu linkte yeterlik sahibi firmaların hazırladıkları ÇED'lere erişebilirsiniz.

İyi Çalışmalar

5. ebru-cm

ebru-cm CMNet Üyesi

Verdiğiniz linke erişimde sadece başlıklar gözüküyor. Altları boş. Teşekkürler

Yeniden gönderirseniz, iyi olur.

6. Melih Coşar

7. ebru-cm

ebru-cm CMNet Üyesi

Deneyeceğim teşekkürler

8. ebru-cm

ebru-cm CMNet Üyesi

Bu linkte işime yarar birşey bulamadım. Başka alternatif var mı?

9. Melih Coşar

Bu sayfa bakanlığın çed şubesi portalıydı. Açıkçası bundan başka da ben alternatif bilmiyorum. Google ile belki bulabilirsiniz ya da forumdaki üyelerden birisi bu tür bir proje ile ilgilenmişse ve paylaşmayı da isterse sizinle bilgisini paylaşabilir.

Taşkin koruma proje tanitim dosyasi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Proje tanıtım dosyası örnekleri

Zonguldak eren termik santralı ıı proje tanıtım dosyası http://rapidshare.com/files/175526957/zontermikeren_ptd.pdf Azim denizcilik tersanesi proje tanıtım dosyası http://rapidshare.com/files/175530096/zonguldakazimtersane_ptd.pdf ÇED Raporu Örnekleri Yalova Tersanecilik Proje Tanıtım Dosyası Van Katiatik Proje Tanıtım Dosyası Van Katiatik Proje Tanıtım Dosyası
  2. Tavuk kesimhanesi proje tanıtım dosyası

merhaba arkadaşlar, elinde tavuk kesimhaneleri ile ilgili proje tanıtım dosyası örneği olan arkadaşlarımız paylaşımda bulunabilir mi acaba yardıma ihtiyacım var
  3. Mezbahane proje tanıtım dosyası

Mezbahane proje tanitim dosyasi hakkinda ve bu tesİslerİn ÜrettİĞİ atik mİktarlari konusunda yardimci olursaniz Çok sevİnİrİm.İnternet ve kÜtÜphane ortaminda yok denecek kadar az bİlgİ ve dÖkÜman var. TeŞekkÜrler...
  4. Toplu konut proje tanıtım dosyası

Toplu konut proje tanıtım dosyası
  5. Proje tanıtım dosyası

Regülatör ve HES ile alakalı elinde Proje Tanıtım dosyası olan var mı?