• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat ambalaj beyanı hakkında

oknozkn06

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yeni Birlik
Öncelikle herkese merhaba. Toplama ayırma tesisinde yeni çalışmaya başladım ufak bir sorum olacak. Sözleşmemizin bulunmadığı yerlere kesilen ambalaj atığı alındı formlarını aylık beyanlarda yapmamız gerekiyormu? yaparsak herhangibir sorun oluşurmu ve son olarak başka şehirden anlaşma yapılmayan bir tesisten aynı şekilde kesilen formu sisteme girebilirmiyiz? Cevaplayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

ben gdt yim sistemim açık. bildirimini onayladığım tat firması bildirimlerini il müdürlüğüne göndermişler birşey yapamayız diyorlar. şuan sistemimde aynı fatura 2 adet görünüyor. silemiyorum

@pnrckmk ikisini de onaylamadıysanız problem yok birini onaylayın diğeri kalsın sizin yapabileceğiniz birşey yok bence bildirimi yapan siz değilsiniz sonuçta. Düzeltmesi gerek bildirimi yapan.

Kubiay DUMAN; Fabriklar ve diğer işletmeler Ambalaj atıklarının bertarafı ile ilgili belediyenin sözleşme yaptığı lisanslı firmalara vermeleri gerekmektedir. Bertarafta öncelik fabrikaya en yakın TAT'a aittir.

Öncelik diye bir ibare yok adam istedigine veririr. Osb kurulu varsa oraya verir yoksa diledigi lisanslı yere veyahut belediyenin sağlamış olduğu geri kazanım yerlerine teslim eder. canı kime isterse verir.