Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat lisansı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Veysel Söyler tarafından paylaşıldı.

1. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

merhabalar yeni başladğım işte tat lisansını almak için uğraşıoz ilk etapta gfb veriyorlarmış bunu nasıl alabiliriz detaylı bir şekilde anlatıp yardım ederseniz sevinirim ve işe başlamadan önce burdaki mühendis belgeleri yollamış iş akım şeması kabul edilmemiş bu konuda elinde döküman varsa bana yollayabilirse iyi olur e mail adresim veysel1549@hotmail.com patronlar bilmiyor nasıl başvurulacağını bende bilmiyorum acill yardımm lütfen !!!!

2. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Veysel bey,
    bu slayt işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. İsttenilen belgeler izleyeceğiniz yol vs. yazılmaktadır.

Ekli Dosyalar:

Tijen Canişcioğlu bunu beğendi.
  3. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

teşekkür ediyorum didem hanım bakıyorum hemen :)

Tat lisansı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TAT ve GDT lisansı nasıl alınır?

Bakır levha, almünyum levha çelikli vb metallerin geri dönüşümünü yapan bir firma, hem toplama ayırma tesisi lisansı hemde geri dönüşüm tesisi lisansı almak istiyor. Gerekli prosedür nedir. İşletmede nelerin sağlanması gerekir. İki lisansıda aynı firma alabilir mi. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Çevre Lisansı

Merhabalar. Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisans Hakkında Yönetmelik kapsamında firmamızın hangi listede olduğumuzu nasıl öğreniyoruz ve bunun dışında ise eğer Çevre lisansı almamız gerekiyor mu? Yardımcı olurmusunuzzz???
  3. TAT Lisansı

Tat lisansı almak isteyen tesisler için belirli bir minimum m2 gerekiyor mu ? Ve bu alan her faaliyete göre değişiyor mu yani metal tat ise 500 m2 kağıt-karton tat ise 1000 m2 kare gibi spesifik minimum değerler var mı yoksa her tat tesisi ürün farketmeden şu kadar m2 olmalıdır diye mi geçiyor? Bu bilgiye bi türlü ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız sewcinirim. Teşekkürler...
  4. ÖTA lisansı H.K

ÖTA lisansı almaya çalışmaktayım ama nerden ve nasıl müracat edileceği konusunda ve tesisin plan ve projesi hakkında bir bilgiye ulaşamamaktayım,,,2007 yılından bu güne kadar Tır,kamyon,kamyonet,iş makinaları (çıkmacı) hurdacısıyız. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI NA uygun olarak yapmak istiyoruz .2011 4 ayında şirketleşdik,, Lider geri dönüşüm ve kazanım loj. san. dış.tiç.ltd.şti 0 216 661...
  5. Çevre lisansı

Arkadaşlar çevre şehircilikten firmama çevre izni alınması konusunda yazı geldi.firma daha önce çevre izniyle ilgili başvuru yapmış.benim çevre lisansıyla ilgilide başvuru yapmam gerekiyor mu,çevre lisansı başvurusunu hangi durumda yapıyoruz.(fabrikalar mermer ve parke üzerine, atık suyunu arıtıp kullanıyor,osb de)