Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat tesisi lisans yenileme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar
    kapasite artışında lisans yenilenmesi gerekiyor bildiginiz gibi. Ben ilk kez bu işlemi yapacam. Tesisin lisansı mevcut zaten bu durumda nasıl evraklar hazırlamam gerek ¿ sisteme hangi evrakları yüklemem gerek yardımcı olur musunuz sadece kapasitemz arttı o kadar oda 1/3 oranindan fazla diye yenilenmesi gerekiyormus

2. Merve Yeşildağ

bilgisi olan yok mu?

3. Merve Yeşildağ

Tat tesisi lisans yenileme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans yükleme sorunu

lisans başvurusu için yükleme yapıyoruz teknik uygunluk raporunu yüklerken imzalama aşamasında bu hatayı alıyorum boyut 7.8 mb sıkıntının ne olduğunu bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  2. Tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans eksiklikleri

1-Sunulan raporun incelenmesi sonucunda formata uygun hazırlanmadığı görülmüştür. Raporun Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliğin Ek-3C sinde yer alan Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım tesisleri için verilen Teknik Uygunluk Raporu formatı doğrultusunda hazırlanarak bilgi ve belgelerin sunulması gerekmektedir. denmektedir bu formata bir türlü ulaşamadım yardım...
  3. Lisans yenileme işlemleri

danışmanlığını yaptığımız firma hem ek-I 8.1 hemde ek-II 8.2 den dahil edildi ve bugünlerde bir yazı gönderildi. bakalığın görüşü doğrultusunda hava emisyon, tehlikesiz atık geri kazanım, ambalaj atığı geri kazanım konularında izin ve lisans belgesi yenileme talebi ile yazının tebliinden itibaren 1 ay içinde müracat edilmelidir şeklinde. bu durumda benim izleyeceğim yol nedir?
  4. Toplama ayırma tesisi lisans yenileme

Arkadaşlar Benim Çalıştığım Toplama Ayırma Tesisinin Lisansı 24 ocakda sona ermektedir. Ben Bu firmanın lisans yenileyip yenilemediğini nerden öğrenebilirm Teşekkürler
  5. Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme

Arkadaşlar; Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme aşamasında yeni başvuru gibi mi başvuru yapıyoruz?