Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tatlarda bildirim

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

arkadaşlar 10. ayın bildirimini yaptım. daha sonra bir fatura daha geldi 10. aya ait. pek tonajlı değil. gönderdiğim bildirimleri arayıp iptal ettirmeli miyim.

Tatlarda bildirim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş kazaları ve meslek hastalıkları bildirim raporu

SGK'ya iş kazalarını ve meslek hastalıklarını bildirebileceğiniz rapor ektedir.
  2. Piyasaya süren bildirim yükümlülüğü

Merhaba Arkadaşlar Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için il çevre müdürlüğünden gelen yazı da kullanıcı adı ve şifre kullanarak piyasaya süren bildirimi yapmamızı istemişler. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğini(eskisini veyenisini) ve forumdaki yazılanları okudum. Ancak kafama takılan bir iki soru var. Firmanın piyasaya sürdüğü ambalaj 3000 kg altında olduğu için eski...
  3. Emisyon bildirim

iyi gunler bısey sorucaktım emisyon ölçümleri ile ilgili Çevre bakanlıgına ölçüm tarıhını bildirdigimizde ve planlanan tarihte ölçümümün hava şartlarından dolayı yada baska sebeblerden dolayı gerceklestıremıyecegımızı bakanlıga nasıl bildiricez
  4. Seveso bildirim sistemi

Merhaba Arkadaşlar, Malzeme güvenlik bilgi formu (MSDS) olan her firma seveso bildirimini yapmak zorunda mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim.