Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavsiye edilen videolar...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Cemre Karslioglu tarafından paylaşıldı.

1. Cemre Karslioglu

Cemre Karslioglu CMNet Üyesi

2. Eagle

Eagle CMNet Developer

3. Eagle

Eagle CMNet Developer

Tavsiye edilen videolar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşçi Güvenliği Videolar

Arkadaşlar bu başlık altında Youtube,Google Video vb. video sitelerinde karşılaştığınız işçi güvenliği veya iş kazalarıyla ilgili videolarınızı yayınlayınız. Güzel bir arşiv oluşması dileğiyle. Not: Video linkini mesaj yazdığınız kısıma yapıştırdığınızda videolar direk izlenebilir konuma dönüşmektedir.
  2. Mesleki videolar

Arkadaşlar bu başlık altında herkes elinde bulunan teknik geziler, çeşitli mesleki videoları paylaşabilir. Burasını her türlü mesleki video için kullanabilirsiniz. İyi Çalışmalar. SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi [media] Bu güzel videoları bizlere ulaştırdığı için sevgili hocam Yrd.Doç.Dr. Orhan Cerit 'e Teşekkür ederim. Aktif Çamur SistemiTeknik...
  3. Filmseverlerden Tavsiye

Son zamanlarda [COLOR=#ff6600]Wall Street: Money Never Sleeps veya [COLOR=#ff6600]The Social Network tarzı filmleri sevdiğimi farkettim. Tam olarak tür de belirleyemedim buna. IMDB de drama demiş ikisine de ama daha çok gerçek hayattan bir şeyler yansıttığı için sanıyorum. Bu tarz film tavsiye edebilecek yiğit sinemacılar aranıyor : D
  4. Bir tavsiye lütfen..

Merhabalar bu sene Çevre Mühendisliği bölümü hazırlık sınıfı okumaktayım daha yeniyim anlıcağınız :) ama bir sorun var bu sektörde İngilizceden sonra en çok aranan 2. dil nedir? Almanca ve Rusça arasında gidip geliyorum sizce tercihim hangisinden yana olmalı ? Tecrübelerinizden faydalanarak bana bir tavsiyede bulunabilirmisiniz?
  5. Staj tavsiye ...

Mrb Arkadaşlar.Malatya başta olmak üzere Şanlıurfa iline yakın illerimizde tavsiye edebileceğiniz staj yapılabilecek yerler var mı ?