Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavuk Çiftlikleri Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi Bulundurmak zorundamıdır

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında dutoprak tarafından paylaşıldı.

1. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

Tavuk çiftlikleri çevre görevlisi çalıştırmka zorundamıdır acaba ?, (son revize edilen skhkky kapsamında)
    Kolay gelsin

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bildiğim kadarıyla çoğu çiftliğin ruhsatsız oluşuna bağlı olarak çevre görevlileri tarafından sisteme tanıtılamadiklari gerekçesi ile yayınlanan bir genelge ile kaldırıldı. Ilk etapta tavuk çiftlikleri ruhsat almaları için zorlanacak belki ileri bir tarihte yeniden gündeme gelebilir.

3. efe efe

efe efe CMNet Üyesi

Paki bir çevre gorevlisii kaç adet ciflige bakabiliyor?

Tavuk Çiftlikleri Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi Bulundurmak zorundamıdır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Denetim Yönetmeliği EKLER

ÇEVREYE KİRLETİCİ ETKİSİ YÜKSEK OLAN FAALİYET VEYA TESİSLER EK1 1. Ham Petrol, Doğal Gaz, Kömür ve Turba Çıkarma Endüstrisi 1.1. Ham Petrol çıkarılması: 1.1.1. Çıkarılan ham petrol miktarı günde 500 tondan fazla ise, 1.1.2. Kıtasal platformda petrol çıkarılması, 1.2. Doğal gaz çıkarılması, çıkarılan miktar günde 500,000 m³’ten fazla olduğunda, 1.3. 150 ha’dan daha geniş alanlarda açık ocak...
  2. Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Danışmanlık Günlerimizin İl Müdürlüğüne Bildirimi

[COLOR=#141414][FONT=Georgia] [COLOR=#141414][FONT=Georgia]Sevgili arkadaşlar bulunduğum ilde il müdürlüğü danışmanlık yaptığımız günlerin kontrol amaçlı (gidip gitmediğimizi sanırım kontrol edecekler ?) bildirilmesini istedi. Ancak bunu bütün bir yıl olarak yapılmasını istedi. Ben ise bunu aylık bildirim halinde yaptım ve bir üst yazı ile her ayın sonunda kendilerine yeni takvimin...
  3. E-Çevre İzinleri Ek-2 Kapsamında Tesis için Çevre Görevlisi Atama İşlemleri Hk.

Arkadaşlar çevre görevlisi belgesinizi aldınız ve Firmaya bağlı Ek-2 kapsamlı tesiste çevre görevlisi olarak işe başladınız. E-Çevre İzinleri protokol işlemleri şu şekildedir; Protokol işlemi e-izin sisteminde yapılacağı için ayrı olarak belge üzerinde protokol yapmanıza gerek yoktur. Hem Çevre görevlisi olarak sizin hem de İşletme yetkilinizin mobil imza yada e-imzasının olması mutlaka...