Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavuk çiftlikleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Adnan Özhan tarafından paylaşıldı.

1. Adnan Özhan

Adnan Özhan CMNet Üyesi

bir firmanın aynı alanda birden fazla(kapasitesi 20 000 den fazla)binası(çiftliği) var ise bunun danışmanlığını bir tesisi olarakmı değerlendireceğiz ,yoksa her binayı ayrı tesis olarakmı değerlendireceğiz.bilgisi olan veya böyle bir tesise bakan varmı

2. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

aynı alandan kastınız tapulu veya kiralık tek bir alan üzerinde aynı firmaya ait aynı vergi numaralı tesisler mi?

3. Adnan Özhan

Adnan Özhan CMNet Üyesi

4. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ozaman entegre tesis olarak belgeleri düzenlemeniz ve tek tesis olarak baivuru yapmanız gerekli.

Gülfem Polat bunu beğendi.
Tavuk çiftlikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tavuk kesimhanesi proje tanıtım dosyası

merhaba arkadaşlar, elinde tavuk kesimhaneleri ile ilgili proje tanıtım dosyası örneği olan arkadaşlarımız paylaşımda bulunabilir mi acaba yardıma ihtiyacım var
  2. Tavuk çiftlikleri gübre berterafı

arkadaşlar merhaba, tavuk çiftliklerinden oluşan gübrenin bertafı konusunda bilgisi olan arkadaşlarımız var mı? (biyogaz ve gübre susuzlaştırma tesisleri dışında)
  3. Tavuğun ne kadarı tavuk?

ABD'de yapılan bir araştırmada tavuk yemlerinde bulunan arseniğin ardından şimdi de hayvanlara sakinleştirici verildiği ortaya çıktı. Uyanık kalıp daha çok yem yemeleri için de kafein veriliyor.. Tavuk çiftliklerinde üretilen tavuklarla ilgili 2004 yılında yapılan bir araştırmada, üreticilerin zaman zaman yemlere arsenikli bir ilaç koydukları ortaya çıkmıştı. Arsenikli ilaç tavuklardaki...
  4. Tavuk Çiftlikleri Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi Bulundurmak zorundamıdır

Tavuk çiftlikleri çevre görevlisi çalıştırmka zorundamıdır acaba ?, (son revize edilen skhkky kapsamında) Kolay gelsin