Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli Atık Beyan Sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığından

2011 yılı tehlikeli atıkların beyanı için kullanılacak olan web sayfası adresi
    http//cevre.cob.gov.tr

olarak değiştirilmiştir.

Yeni kullanıcı adı ve şifreler için faaliyet sahipleri yine
    http//cevre.cob.gov.tr
    adresinden başvuru yapabilirler.

Can Avşar ve Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
  2. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

Herkes şifrelerini yenileyecek mi?Eski şifrelerle sayfaya giriş yapılabiliyor ama beyanlarla ilgili bir yönlendirme yok. Çevre Müdürlüğüne sordum onlar da çözememişler durumu.Bilgisi olan var mı?

3. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Bence şifresi olanlar için değil de yeni şifre almak isteyenler daha siteme hiç üye olmayanlar için verilmiş 2. adres

4. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Tabs şifresinin bu adreste kayıt tipinden sıfırdan kayıt olabilir miyiz? Bizim firma 2008 yılında tabs şifre ve kullanıcı kodu almış ama hiç kullanmamış kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girdiğimde yanlış olduğunu söylüyor. Acaba sistem kapalı da ondan mı giremiyorum yoksa gerçekten de iptal mi olmuş..

5. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Merhaba Aysun Hanım;
    Bakanlıktan Alper Beyler Alper Bilgin olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam isimlerini kendilerine ulaşabilirseniz bu sorunu çözeceklerdir.
    Benzer bir durumda banada yardımcı olmuşlardı. Veya bilgi işlem departmanından Can Bey'ler ilede görüşebilirsiniz.
    Tel numaraları 03122075612 şeklindedir.
    Kolay gelsin.

Tehlikeli Atık Beyan Sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık beyan sistemi hakkında

Merhaba, Çalışmakta olduğum firma 2010 yılında 13 07 03 kodulya bertarafa göndermiş olduğu atıkları 2011 Mart ayında TABS'a giriş yapmamış.Böyle bir durumda nasıl bir yol takip etmeliyim?Yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalar..
  2. Tehlikeli atık beyan sistemi

merhaba arkadaşlar.ben birkaç gündür tehlikeli atık ve atık yağları sisteme giremiyorum.İl çevrenin verdiği kullanıcı adı ve parola ile giriyorum.Tesis bilgilerimi güncelledikten sonra devam et dediğimde tesis vergi numarası hatası veriyor...Bakanlığa ilgili konu için mail de attım ancak sizler de böyle bir sıkıntı yaşayan arkadaş var mı? en kısa sürede bu konuda yardımcı olursanız çok...
  3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  4. Tehlikeli atık beyan sistemi açılacak!

Tehlikeli Atık Beyan Sistemi kullanıma kapatıldı 02.04.2013 Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği gereği her yıl yapılması zorunlu olan tehlikeli atıkların beyan işlemi için verilen süre 31.03.2013 itibariyle sona ermiş olup, beyanlar için kullanılan web tabanlı tehlikeli atık beyan sistemi (TABS) kullanıma kapatılmıştır. TABS'ne http://online.cevre.gov.tr adresinden ulaşılmaktadır....
  5. Atık beyan sistemi

Arkadaşlar Merhaba, Atık beyan sistemi hakkında bilgisi olan var mı 2013 atık beyan bildirimlerinizi yapmaya başladınız mı? Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim.