Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık beyanları hk.

Konu, 'ARŞİV' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

 1. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  [​IMG]
  02.05.2014

  Tehlikeli Atık Beyanları İçin Uzatma Süresi Verilmesi Hakkında Önemli Duyuru

  2013 yılı tehlikeli atık beyanları için açık olan Tehlikeli Atık Beyan Sistemi (TABS), Mart ayı sonu itibariyle kapanmıştır.

  Ancak;

  1-Süresi içinde 2013 yılı tehlikeli atık beyanlarında hatalı veya eksik giriş yapan tesislere,

  2-İl Müdürlüklerince yapılan inceleme sonucu beyan işlemi yapması gerektiği halde yapmadığı tespit edilen tesislere, yeni giriş ve güncelleme yapmak üzere 30 Mayıs 2014 tarihine kadar 5 günü aşmayacak şekilde belirlenen tarih aralıklarında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerince uzatma süresi verilebilecektir.  Uzatma süresi almak üzere Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine dilekçe ile başvurulması gerekmektedir.  Bu tarihten sonra 2013 yılı tehlikeli atık beyanları için uzatma süresi verilmeyecektir.
   
 2. kzbn_53

  kzbn_53 CMNet Üyesi

  Merhabalar
  Bir şey sormak istiyorum. Açıklanan duyuruda dilekçe de tarih aralığını biz mi belirliyoruz. Yoksa tarih aralığı belirlenmeden mi yazılmalı.
   
 3. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  çoğu il müdürlüğü personlenini durumdan haberi yok...dilekçenin formatı var mı nasıl yazılabilir diye sorduk siz nerden biliyorsunuz açıldığını diyorlar...
  ama dilekçede ticari unvan ve vergi numarası olsun dediler...
   
  kzbn_53 bunu beğendi.
 4. Huriye Tatlı

  Huriye Tatlı CMNet Üyesi

  Tarih aralıklarının İl müdürlüğü tarafından belirleneceğini düşünüyorum, dilekçeyi erken yazmakta fayda var.Göndermiş olduğumuz dilekçeler işleme girdikten sonra bize bir tarih aralığı verebilirler
   
  kzbn_53 bunu beğendi.