Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık lisans belgesi alma şartları

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında ozancetiner tarafından paylaşıldı.

1. ozancetiner

ozancetiner CMNet Üyesi

atık yağların geri kazanılması için kurulacak tesis de aranacak şartlar nelerdir ?

2. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

Atık yağların kontrolü yönetmeliğine bakabilirsiniz..

Tehlikeli atık lisans belgesi alma şartları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

Bu belgeyi almak için çevre orman'a bir dilekçe yazmak istiyorum. Kendim bir dilekçe hazırladım fakat bunu bir prosedürü varmıdır yada örnek dilekçesi diyeyim varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
  2. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
  3. Elektronik atık için lisans alma

Merhabalar, e-atık konusunda lisans almayı düşünüyoruz. lisans almak için ticaret odasına ne kadar ödeme yapılıyor biliyor musunuz? Ve diğer yerlere ödemeler hakkında bilginiz var mı?
  4. Tehlikeli atık taşıma lisansı alma

tehlikeli atık taşımak için araçlarımıza lisans alacağız tse den uygunluk belgesi alındı daha sonrakı adım nedir. Acilen lazım benden önce lisans alınmış yenıleme yapacağız
  5. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.