Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tehlikeli atık(özel atık) ara depolama sahası

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Tuğba Coşkun tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Merhaba
    Öncelikle nereye yazacağımı bilemediğim için yeni konu açtığım için özür dileyerek başlamak istiyorum. Tehlikeli atık ara depolama tesisi tasarımı hakkında çok az veya hiç bilgi bulamadığımı belirtmeliyim. Bu konuda nereye bakmalıyım ve elinizde bu konuya ait döküman mevcut ise paylaşırsanız sevinirim.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Katı Atıklar ve Kontrolü adlı bölüme açsaydınız iyi olurdu. Konunuzu oraya taşıyorum. Arşivime bakayım varsa ilgili yerde paylaşırım. Birde Prof. Dr. Ertuğrul Erdin hocamızın web sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

burdan; http://web.deu.edu.tr/erdin/

4. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

son yayınlanan tebliğ ayrıntılı işinizi görmüştür sanırım..

tehlikeli atık(özel atık) ara depolama sahası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  2. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  3. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.
  4. Tehlikeli Atık Sahası Standartları

TEHLİKELİ ATIK SAHASI yapımı aşamasında olan bir fabrikam için standart aranmaktadır. saha yapımı için standart ve şartname aranmaktadır. elinde olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  5. Geçici atık depolama sahası

Arkadaşlar geçici atık depolama sahasında depolanacak olan tehlikeli atık ve atık yağlar için tehlikeli atık beyan sistemi kullanıcı adı ve parolası almak gereklimidir?