Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tehlikeli atıkları alan lisanslı firmaların listesini bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim

2. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

arkadaşlar Çanakkale Çan'da bulunan işletmemizde aşağıdaki tabloda belirtilen atıklar için fiyat teklifi arıyorum. konuyla ilgili yarımcı olacak arkadaşlar varsa memnun olurum.

Ekli Dosyalar:

3. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

Fatih Çoban bunu beğendi.
Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. poli karbon geri dönüşümü yapan firmalar??acill

arkadaşlar polikarbon geri dönüşümü yapan firma biliyor musunuz acil lazım bana.yardımcı olur musunuz?
  2. doğal gaz dağıtımı yapan firmalar

doğal gaz dağıtımı yapan firmalar çevre mühendisi çalıştırmak zorunda mı ? doğal gaz dağıtımı yapan firmalar çevre mühendisi çalıştırmak zorunda mı ?
  3. Metale şekil veren firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar

Arkadaşlar merhabA Belirli kalınlıktaki saçın kesilmesi sonucu metal şekil vererek, araba kapı çerçeveleri üreten firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar ÇKAGİLHY hangi maddesine girer, plastik boru imalatı yapan firmalar [FONT=Verdana]Kimyasalların ve ara ürünlerin işlenmesi (Ek-1 ve Ek-2’de tanımlanmayan faaliyetler için).* girebileceğini düşünüyorum. [FONT=Verdana]sizce...
  4. Tehlikeli atık ara depolama lisansı alan firmalar

merhaba arkadaşlar, tehlikeli atık ara depolama lisansı olan firmaları nerden bulabilirim acaba? kocaeli de bulunan firmaları bulmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Çamur susuzlaştırması yapan firmalar

Merhaba arkadaşlar, İstanbul ve çevresinde çamur susuzlaştırabilecek tesisiler arıyorum. Bir kaç firma bulduk fakat çamurumuz az olduğu için kabul etmediler. Yaklaşık 2 vidanjör kadar çamurumuzu susuzlaştırıp, çamurumuzu geri alabileceğimiz bir şirket arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.