Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Lisansı İçin Ne Yapıcam??

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

Arkadaşlar uygunluk yazısını aldığımız tehlikesi atık geri kazanım lisansı için acil durum müdahale planı ve Ek-3 C'de yer alan Teknik Uygunluk Raporunu nasıl hazırlaycağım bana yardımcı olucak arkadaşlar var mı? Elinde hazırladığı bir örnek taslak bulunan varsa iletirse çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar..

2. erman

erman CMNet Üyesi

Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanımı tebliği Ek-1 e göre hazırlamanız gerekiyor.

Ekli Dosyalar:

3. Ömer Taşdemir

doğru sölüyosunuz fakat bu teknik uygunluk raporunda istenilenleri ben bir word dosyasında kendim hazırlayabiliyor muyum? yoksa bir kurumda rapor almam gerekiyor mu

4. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

tebliğdeki ek-1 7.maddeye göre rapor almanız gerekiyo geri dönüşümlü malzeme olarak satacağınız malzeme için

5. Ömer Taşdemir

o maddede veya die bir belirtme var sonunda da geri kazanılan ürünlerin standartları ticari isimleri ve üretim miktarları diyor. 3 tercihli birşey var bu madde de anladağım kadarıyla. yani hangisi istersek o şekilde mi yapıcaz acaba

6. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

hangi madde size daha kolay geliyosa onu yapacaksınız.

7. Ömer Taşdemir

:) teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için

Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Lisansı İçin Ne Yapıcam?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikesiz inert atıkların geri kazanım lisansı için istenen şartlar

Arkadaşlar merhaba; Firmamızın TAT lisansı bulunmaktadır, fbu lisansa ek olarak tehlikesiz inert atıkları geri kazanım tebliğinde ( demir çelik hurdalarını ) almak istiyor bunun için firma olarak sağlamamız gereken şartlar nerlerdir arkadaşlar . teşekkürler.
  2. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  3. Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım Lisansı almak için

Arkadaşlar hurda metal üzerine TAT lisansımız var Geri Kazanım Lisansı da almak istiyoruz aşamalarını anlatabilirmisiniz ve kurum kuruluş bilgileriyle... yada bu konularıda nerden takip edebilirm???
  4. Tehlikesiz atık geri kazanım

Arkadaşlar gfb başvurusunda tehlikesiz atık geri kazanım atık kodları seçerken bir sınırlama var mı?İstediğimiz kadar seçebiliyor muyuz?.Seçtikten sonra atık beyanı yaparken eğer seçtiğimiz atıktan firmaya atık gelmemişse sorun olur mu?
  5. Tehlikeli atık geri kazanım lisansı

Merhaba, Çalışmakta bulunduğu TAT tesisine tehlikeli atık geri kazanımı eklemek istiyoruz. Bunun için yönetmelikte hangi teknik şartların sağlanması gerektiğine ilişkin bilgi bulamadım. Örneğin tesis alanının kaç metrekare olması gerektiği,tesis alanının üstü açık veya kapalı olması gibi...