Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz Atık İhracatı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında sdzcn tarafından paylaşıldı.

 1. sdzcn

  sdzcn CMNet Üyesi

  Merhabalar

  Tehlikesiz atıklar ile ilgili ihracat hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? Prosedür nedir bu konu ile ilgili? Özellikle PET ile ilgili bir ihracat söz konusu mudur? Genelde tehlikeli atık ihracatı ve ya ithalatı bilgilerine ulaşabildim. Yardımcı olursanız sevinirim.
   
  Özkan B. bunu beğendi.
 2. nurbaharcelik

  nurbaharcelik CMNet Üyesi

  Selam bu konuda bilgi buldun mu? Nasıl yapılıyor muş?
   
Tehlikesiz Atık İhracatı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tehlikesiz atık

  TEHLİKESİZ ATIK TOPLAMA AYIRMA TESİSİ İÇİN lisans il müdürlük uygunluk yazısının dısında il müdürlügünden tehlikesiz atık yazısı alındıgı dogrumu bögle birşey varmı...
 2. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

  Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
 3. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi-atık kod listesi

  Selamlar,arkadaşlar tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için atık kod listesinde tehlikelileri çıkarttığım zaman yaklaşık 550 adet atık oluyor.bunların hepsini almak istesem bir sıkıntı olurmu acaba?sonradan bu belge ile çalışırken firmalardan gelecek taleplerde listemde kodu olmadığı için alamayacağım bir atık olsun istemiyorum .yoksa çok çok önemli olanlarını almalıyım sadece?
 4. Tehlikesiz atık beyanı

  Herkese Merhaba, Bazı Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı Tebliği'nde 8. maddenin birinci fıkrasının (ç) bendi 1/1/2013 itibariyle yürürlüğe girdi. "Tehlikesiz Atık Üreticisi; ç) Tehlikesiz atık beyan formunu, her yıl takip eden yılın en geç Mart ayı sonuna kadar bir önceki yıla ait bilgileri içerecek şekilde Bakanlıkça hazırlanan internet tabanlı programı kullanarak doldurmak, onaylamak,...
 5. Tehlikesiz atık

  arkadaşlar ekteki dosyadaki yazı ve içeriği hala geçerli mi? (metal hurdaların lisans şartsız 2015 e kadar olan süre)