• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikesiz atık toplama ayırma ve belge alımı işlemleri

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Herkese merhaba,tehlikesiz atık toplama ayırma ile ilgili gerekli bilgiler mevcut olup,toplama ayırma belgesi alma sürecini de içermektedir.Düzeltilmesi gereken yerler varsa düzeltme yaparım.Yanlışlık varsa affola.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma -Belge Alımı İşlemleri.pptx
    163.5 KB · Görüntüleme: 116
Teşekkür ederiz , dip not ekliyim başvuru ne olursa olsun dilekçede mutlaka Çed görüşü istenir , bunun dışında bizden Oda faaliyet belgesi , imza sirküsü , atık kodları ile ilgili taahütname , ticaret sicil gazetesi istenmişti.

Merhabalar. Tesisime teh.siz atık toplama-ayırma belgesi almak istiyorum. ÇŞ il müdürlüğünden gürültü ve toz ile ilgili taahhütname istiyorlar. Hangi konuda taahhütname istiyorlar? Bilgisi ya da fikri olan var mı? Kendilerine sorucam ama ulaşamıyorum kaç gündür..

olgaç bey kolay gelsin tabs girişlerinde tehlikesiz atık girişlerini yapmasak ne gibi cezai işlem uygulanır bilginiz var mı??

h. Ambalaj atığı toplama araçları ile ilgili bilgiler tablo halinde verilir. Kaynağında ayrı toplama çalışmalarında kullanılacak araçlara takip sistemi kurulur.

Plan usul ve esaslarda yazıyor gerekli.

Ekli dosyalar

• ambalaj usul ve esaslar.rar
    960 KB · Görüntüleme: 16
@yusufkoz İSG ile alakalı bir durum toz ve gürültü ölçümü, bizim isg uzmanımız istedi bu ölçümleri

@peperomya @Olgaç Sürmelihindi valla bizdede araç takip sistemi mevcut hatta Ankaradaki toplantıda gerekirse toplanan tonajların doğruluğunda şüphe varsa bu sistem üzerinden sağlaması yapılacak vs. gibi birşeyler konuşulmuştu.