Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknisyen

Konu, 'Çevre Mühendisi kimdir ? Ne iş yapar?' kısmında Ademirspor01 tarafından paylaşıldı.

1. Ademirspor01

Ademirspor01 CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar.şuan cevre teknikeriyim.bu konunun yeri bura değilde mecbur açmak zorunda kaldım.çevre teknikeri olarak ne gibi belgeler almam gerek iş imkanımın artması için.ilerde müh olabilirim ...

2. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

şimdi aldığın belgeler ilerde ne kadar işe yarar bilmiyorum. ama mühendis olarak çevre görevlisi olabilirsin, İSG uzmanlığı yapabilirsin ayrıca dolum tesislerinde çalışabilirsin gibi gibi. tabi bunların belgelerini alarak yapabilirsin bunları

3. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

bir an önce dgs ye gir ki artık yerleşmek çok kolay buna çok kızıyorum ama yapacak birşey yok puanlar düştü kontenjanlar arttı istediğin yere kolaylıkla girip mühendisliğe tamamlayabilirsin yok diyorsan kpss ye başvuru yapmışındır umarım iyi bir puan al bu sene atamalar olacakmış onunla atanmaya bak çünkü tekniker olarak çok iş yok bazı lab larda var oda denk gelmeli. bana sorarsan alabilecegin bi belge yok standart olarak ingilizce ve bilg sertifikası olabilir. ingilizce önemli !