Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekstil Fabrikası iş akım proses formatı

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Serpil Yumrukaya tarafından paylaşıldı.

1. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

Merhabalar,

Tekstil Boyahanesine ait iş akım proses formatı olan var mı? ben bu konu ile ilgili birşeyler hazırlayıp gönderdim fakat eksikli,kler bulundu( atıksuyun kodu ve kül cüruf kodu ve nasıl bertaraf edildiği ile ilgili)
    bu konu ile yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

Cevap: Tekstil Fabrikası iş akım proses formatı

eksiklik yazınızı paylaşırsanız ona göre daha net cevaplar verebiliriz.
    kodlarla ilgili atık yönetimi genel esasları hakkında yönetmelik size yardımcı olur zaten

Tekstil Fabrikası iş akım proses formatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Akım ve Proses Özeti

Merhabalar , elinde herhangi bir fabrikanın bakanlığın belirttiği taslağa göre olan İŞ AKIM ve PROSES özeti bulunan meslektaşım varsa bir örnek yollayabilirse sevinirim.Yardımcı olabilecek meslektaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim. ( NOT: Fabrika ismini adresini vb. özel bilgileri silerek yollamanızda bir sakınca yoktur ). Uyarı : ( Etiklikten bilmemneden bahsedecek biri olursa sakın...
  2. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  3. ÖTA İş Akım şeması ve Proses Özeti

Arkadaslar merhaba, Bana öta için iş akım şeması ve proses özeti lazım. En azından iş akım şeması olursa çok sevinirim. Teşekkürler
  4. iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar beton santrali ve segment fabrikası için iş akım şeması ve proses özeti elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.iyi çalışmalar..
  5. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...