Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekstil sektöründe temiz üretim sempozyumu 27-30 Mart 2012

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Sedat Güven tarafından paylaşıldı.

 1. Sedat Güven

  Sedat Güven CMNet Üyesi

  T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, tekstil üretimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler,) bilgi alışverişinde bulunulması ve Tekstil Sektöründe Temiz Üretim ile ilgili yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 27-30 Mart tarihlerinde Antalya’da 3 gün sürecek “Tekstil Sektöründe Temiz Üretim Sempozyumu” düzenlenecektir.

  Katılımcıların katılım ücretleri (1.000 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra, 15 Mart 2012 tarihine kadar kayıt formunu Türkiye Çevre Koruma Vakfına göndermeleri gerekmektedir. Eğitim Antalya’da gerçekleştirilecektir.

  SON BAŞVURU TARİHİ 15 MART 2012 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR.

  http://www.tucev.org/duyuru_detay.php?id=13
   
Tekstil sektöründe temiz üretim sempozyumu 27-30 Mart 2012 konusuna benzer içeriklerimiz
 1. GoGreen Projesi ve temiz üretim bilgilendirme toplantısı

  GoGreen Projesi kapsamında 29 Mart 2012 tarihinde Odakule'de "GoGreen Projesi ve Temiz Üretim Bilgilendirme Toplantısı" düzenlenecektir. Söz konusu toplantıda ülkemizdeki çevre ve enerji konusundaki destek ve örnek uygulamalar ele alınacaktır.
 2. Tekstil sektöründe Risk analizi Örneği

  arkadaşlar tekstil sektöründe iş sağlığı ve güvenlği risk analizi yapan oldumu acaba bir örnek bulabilirsem çok yardımcı olacak bana
 3. Tekstil tebliği temiz üretim planı (mek)

  Tekstil sektörü ile ilgilenip bu konu ile ilgili çalışma yapan varsa örnek çalışma gönderebilir mi? Teşekkürler.
 4. Tekstil sektöründe muhtemel en iyi teknikler

  Arkadaşlar merhaba; Konuyu yanlış yere açmış olabilirim.Kusura bakmayın.Tekstil Sektöründe Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrol Tebliği uyarınca bu yıl sonuna kadar İl Çevre Müdürlüklerine vermemiz gereken "Muhtemel En İti Teknikler (MET)" ile ilgili formları doldurmuş arkadaşlar var ise şirket isimlerini belirtmeden yayımlama şansları var mı acaba?Az bir zaman kaldı ve bir dünya şey...