Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekstil

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında meelih tarafından paylaşıldı.

1. meelih

meelih CMNet Üyesi

tekstil atıklarının geri kazanımı ile ilgili bilgiye ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim..teşekkürler..

2. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

ne tür bir bilgi biraz açarsanız
    "bazı tehlikesiz atıkların geri kazanımı tebliğine" bağlı olarak işlem yapıyoruz tekstil geri dönüşüm tesislerinde sorularınızı yazarsanız yardımcı olabilirim.

3. gulmire

gulmire CMNet Üyesi

tekxtil atıksularının ultrasound ile ön arıtımı ile ilgili bilgilere acil ihtiyacım vardı yardımcı olursanız çok sevinirdim, şimdiden teşekkürler

Tekstil konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tekstil atık kumaşları

Proseslerden kaynaklı çıkan atık kumaşlar için yönetmelik gereği ne yapılabilir?Bunların geri kazanımı/dönüşümü mevcut mudur?
  2. Tekstil Endüstrisi Çözümleri

Ben çok beğendim , belki işinize yarayabilir. http://bd-textile-solutions.blogspot.com/
  3. Tekstil atıkları

merhaba arkadaşlar, bir tat firmasındayım, atıklarımız arasında bol miktarda tekstil atığı bulunmakta ( özellikle tül ve iplik seklinde) bunların geri dönüşümünü yapan firmalar araştırdım ama pek bir bilgi edinemedim. eğer bu sektörde faaliyet gösteren bir firmada çalışanlarınız varsa benimle iletişime geçebilir mi? şimdiden teşekkür ederim...
  4. Tekstil ambalaj atıkları

Tat firması olarak tekstil ambalaj atığı alabiliriz. Peki bu atıklara kumaş haricinde ne dahildir? Sünger ve elyafı da katabilir miyiz?