Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Telefon şarj ağacı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

[h=2]Adı Çilek Ağacı... İşi, telefonları şarj etmek...[/h]
    strawberry-tree-537x441[1]_hlarge.jpg
    Çilek Ağacı, Belgrad Üniversitesi öğrencilerinin buluşu...
    Amacı mobil araçlarının şarjları bitenlere kolaylıkla yardımcı olabilmek. Sırbistan'daki Obrenovac parkında ilk kez geçtiğimiz yıl çalışmaya başladı. Hala da iş görüyor...
    Dört bir yanı güneş panelleriyle çevrili olan bu ünite parka gelenlerin cep telefonlarını kolaylıkla şarj edebilmesini sağlıyor. Çilek Ağacı'nı tasarlayan bu sayede yenilenebilir enerji kaynaklarının toplum hayatına kolaylıkla girmesini hedeflediklerini söylüyorlar...

strawberry-tree-537x441[1]_hlarge.jpg

Telefon şarj ağacı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Telefon

XIX. yüzyılın son çeyreğinde Morse telgrafı standart araçları, kuralları ve uzmanlarıyla tam örgütlenmiş bir kamu hizmeti durumuna gelmişti. Ve sayısız araştırmacılar daha da geliştirmek için harıl harıl çalışmaktaydılar. Çabaları özellikle iki yön izlemekteydi: En kısa zamanda masrafları karşılayacak azami hızı ulaşımda sağlamak; bir de Morse alfabesini bir yana bırakıp mesajları normal...
  2. Market arabasından yılbaşı ağacı

Market arabasından yılbaşı ağacı Bugüne kadar bira şişesinden, bisikletten yılbaşı ağacı yapan oldu... Ama market arabaları bir ilk... Bu yılbaşı ağacı 86 tane market arabasından yapıldı... Amerikalı tasarımcı Anthony Schmitt'in tasarladığı yılbaşı ağacı "bollu ve cömertliği" temsil ediyormuş... Schmitt, market arabalarından yılbaşı ağacı yapmaya tam 14 yıl önce karar...
  3. Çevreci Telefon

Yaprak Cep Telefonu: Çevre dostu plastik malzemeden yapılmış bu cep telefonu konsepti Anastasia Zharkova tarafından tasarlanmış.
  4. Ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir piller hakkında

Arkadaşlar merhaba; Hazırlamakta olduğum Endüstriyel Atık Yönetim Planına ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir pilleri de dahil edeceğim ama hangi kodu kullanmam lazım açıkçası biraz sıkıntıya düştüm,fikirlerinize müracat etmek istedim.Bana göre 16 06 02 (A) Nikel Kadmiyum Piller.Ama yanılıyor muyum diye sizlere sormak istedim.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  5. Akü şarj alanı havalandırması

Merhaba, İşletmede kullanılan taşıma araçlarına ait akülerin şarj edildiği şarj alanlarına ait havalandırma bacaları için emisyon ölçümü gerekir mi? Uygulamada bu bacalarda yaptıran ya da yaptırması istenen var mı?