Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Termal kurutma

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Murat Er tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Er

  Murat Er CMNet Üyesi

  Arıtma tesisinde termal kurutma yapan veya kurutma ünitesi üretimi, kurulumu yapan firmalarda çalışanlar var mı? Bilgi verebilirmisiniz.
   
Termal kurutma konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Katı Atık ve Arıtma Çamurlarının Değerlendirilmesinde Alternatif Termal Teknolojiler

  Katı Atık ve Arıtma Çamurlarının Değerlendirilmesinde Alternatif Termal Teknolojiler ve Uygulamaları Ö. Yusuf TORAMAN* ve Hüseyin TOPAL ** Katı atık ve arıtma çamurlarının tek başına veya diğer yakıtlarla birlikte yakılmasına alternatif teknolojiler araştırmak için iki önemli sebep bulunmaktadır. Bunlar, yanma boyunca oluşan büyük oranlardaki baca gazı emisyonları ve küldür. Yanma sonrası...
 2. Çamur susuzlaştırma/kurutma hk.

  ayda ortalama 70 kg yılda 800 kg arıtma çamuru çıkan bir paket arıtma tesisinde (evsel nitelikli biyolojik arıtma tesisi) çamuru susuzlaştırma/kurutma için en uygun sistem sizce hangisidir uygunluk(ekonomik,işletmesi kolay v.b.)
 3. Termal Konfor

  Baş iş Müfettişi Mahmut Çandır tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
 4. Termal Konfor

  Baş iş Müfettişi Mahmut Çandır tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
 5. Termal Oteller

  Arkadaşlar Termal Otelleri ÇKAGİLHY Ek -2 listesi 10.9 Kentlerin dışında yer alan tatil köyleri ve otel kompleksleri ve entegre tesisleri.* kapsamında değerlendirebilirmiyiz? Birde oluşan veya oluşması muhmetemel atıklarla ilgili nelere dikkat etmeliyiz? Hiç bişeyi gözden kaçırmak istemıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.