Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Termodinamik kitap

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında mustafa sait tarafından paylaşıldı.

1. mustafa sait

mustafa sait CMNet Üyesi

Arşivde olan bir kitap sunum şeklinde öğrenci arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle

Ekli Dosyalar:

Termodinamik kitap konusuna benzer içeriklerimiz
  1. e-kitap

arkadaslar bu kitabın pdf si internete düstü mü?aradım ama gözüme carpmadı.yardımcı olursanız sevinirm.
  2. Kitap Tavsiyeleri

Arkadaşlar son okuduğumuz beğendiğimiz kitapları birbirimize tavsiye edelim. Ben aynı zamanda birden fazla kitap okuyorum böylece sevdiğim kitaplar hemen bitmiyor yoksa bir oturuşta bitirebiliyorum. Son okuduğum kitaplar şöyle; 5 üzerinden de değerlendirme yaptım kendimce.:melek: Asi Melekler----- Danielle Trussoni **** Asla Vazgeçme ------ Harlan Coben **** Açlık...
  3. Kitap

Masters,G.M,Introductıon to Envıronmental Engineering and Science Third edition(2008) kitabı nerden bulablirim???
  4. Kitap

Atıksu Arıtımı ile ilgili SAMSUNLU ve İZZET ÖZTÜRK ün kitaplarından başka kitap bilen var mı? Varsa nasıl temin edebiliriz?
  5. Kitap

herkese merhabalar mesleki açıdan bizlere yardımcı olacak yol gösterecek hangi kitapları kütüphanemizde bulundurmalıyız?