Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tersaneler

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında karabay recep tarafından paylaşıldı.

1. karabay recep

karabay recep CMNet Üyesi

Tersane endüstrisin den kaynaklanan atıksu karakterizasyonu ve tesis tanıtımı hakkında yardımcı olabilecek var mıdır...

2. karabay recep

karabay recep CMNet Üyesi

Tersane endüstrisin den kaynaklanan atıksu karakterizasyonu ve tesis tanıtımı hakkında yardımcı olabilecek var mıdır...

3. Wtcp

Wtcp CMNet Üyesi

@oknt bilgi için teşekkürler. Referans numarası alımı ile ilgili kısmı açıklayıcı bir doküman var mıdır veya anlatabilir misin? @Hande Kursun Referans numarasıyla bende hiç almadım. Tek bildiğim önce İl Çevreye gidilip referans numarası alınması...
17 Ocak 2017
23
1
online.cevre.gov.tr den giriş yapıyorsun firma eklemeleri falan içerden ayarları yapıyorsun sonracığıma da izinlisans.cevre.gov.tr den işlemlerine devam ediyorsun aylık çalışma takvimi raporlar falan[ATTACH]
11 Temmuz 2017
1
0
Ben dün mobil imza ile imzaladım. Bakalım beklioz [ATTACH]
10 Haziran 2017
164
1
Günaydın @Fatih D. bugün bu şekilde gönderdim il müd.ne [ATTACH]
15 Mayıs 2015
84
7
@H. Mustafa Pekçetin Bey, Birçok hazır beton tesisim için bu işlemler ile uğraşıyorum şu aralar. Kimlik belgelerinde bahsettiğim bölümleri "-" şeklinde işlem yaparak sunmuştum ve bu şekilde giriş yapılarak belgelerim düzenlenip bana ulaştı. Çok...
15 Mayıs 2015
84
0
çevre görevlisi belgesi başvurumu yapmak için eğitim bilgileri kısmına geldiğimde orada diploma ve katılım belgesi yükleme işlemi gerçekleştiriyorum. kaydet butonuna bastığımda e imza sayfası çıkıyor. e imza ile imzala dediğimde parola ekranı...
2 Temmuz 2017
61
1
Ben dün mobil imza ile imzaladım. Bakalım beklioz [ATTACH]
10 Haziran 2017
164
1
http://online.cevre.gov.tr firma(tesis) girişini ekliyorsun sonra da içerdeki ayarlardan izinlisans.cevre.gov.tr de görünsün seçeneğini işaretliyorsun sonracığıma da Kullanıcı Girişi işlemlerini yapıyorsun belki ufak tefek yanlışlar olabilir.
11 Temmuz 2017
1
0