Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tesis kapatılması Prosedürleri?

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında sdagtekin tarafından paylaşıldı.

1. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Elektronik ve tehlikesiz atıkların (Metal hurda dahil) toplanması ve ayrıştırılması tesisimiz şubesi kapatılcak , ana merkeze taşınılacak ve işlem orda devam edecek. kapanma işlemleriyle ilgili dilekçe verilmesi gerektiğini biliyorum fakat bunun süresi 180 gün öncesi midir ? Bu tarih neden verilir ve denetlemeye geldıklerınde nelere dıkkat ederler, belge düzenlemesı depo atık envanteri gibi belgelendırme istenır mı,?

Lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Tesis kapatılması Prosedürleri? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Prag prosedürleri ve fidic hakkında

Merhaba arkadaşlar, PRAG prosedüleri hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Şimdiden teşekkür ediyorum.
  2. Tesis kapatma

merhabalar , danışmanlığını yaptığım bir cevher zenginleştirme tesisi var elimizde. bunlar demir cevheri çıkaran bir maden. kırma eleme yıkama üniteleri var. bu ünitelerden çıkan atık dinlendirme havuzuna alınıyor ve bu havuzdaki şu çökeltimden sonra sisteme tekrar geri veriliyor. havuzda biriken atıkta aynı saha için de bir alanda biriktiriliyor. proses bu. yalnız bu tesisin bir sıkıntısı...
  3. Ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde uygulanması gereken isig prosedürleri

Merhaba, tat tesisinde çalışmaktayım. işyerimizde 50 kişinin altında işçi çalışıyor.işçi sağlığı ve güvenliği açısından uygulamam gereken prosedürler nelerdir? örn. malzeme istif yüksekliği maksimum kaç olmalıdır? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.
  4. ÇYS prosedürleri

bilginize...
  5. Kırma-eleme tesislerinin üstünün kapatılması

arkadaşlar merhaba...kırma eleme tesislerinde bantların, kırıcıların, ve stok maddelerin üzerilerinin kapatılması gerekiyor...danışmanı olduğum tesis üst kapatma yaptıracak..bununla ilgili birkaç fotoğrafa ihtiyacım var tesis yetkililerine örnek olarak sunmak istiyorum...özellikle kırıcılarla ilgili fotoğrafı olan varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim..teşekkürler