Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tez için yardım

Konu, 'ARŞİV' kısmında Merve Esen tarafından paylaşıldı.

1. Merve Esen

Merve Esen CMNet Üyesi

Yüksek pH da(10-11 gibi) yaşayabilen bitki var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi tez için gerekli.teşekkürler

Related Contents

çd nh.png
Dalgınlık kusura bakma lakin bu başvuru dosyası rapor olmalı ve Nihai yazmalı bulamadımdan sormak istedim .
Atıksu deşarj çevre izni yenileme milenyum.jpg
Merhaba Arkadaşlar ; Yazlık Site için Çevre İzni Yenileme başvurusu yapıyorum.İzin Lisans sisteminin benden istediği bazı belge ve bilgiler hakkında sormak istiyorum ; Ekran görüntüsünde görülen...
upload_2017-10-12_15-34-55.png
[ATTACH] merhaba ben odadan kaydimin iptalini nasil yapacagimi sordum kendileri bunu yazdılar. zaten çalışmıyorum. bu borcu odemekte bile zorlanacagim fakat bu oda ile ilişkimi kesmek istiyorum....
Adsız.png
Merhaba arkadaşlar; GFB başvurusu yaparken böyle bir uyarıyla karşılaşıyorum. Çevre bilgi sisteminden düzelttiğim halde yine aynı uyarıyı veriyor. Sistemsel bir hatamı var?
Ekran Alıntısı.PNG
Duyuru yapılmış
Adsız.png
@Faruk Dağgezen il müdürlüğü bizimle alakalı değil demişti bize.. @ciileem değerlendirilmeye alınmaz gönder demediğiniz sürece il müdürlüğü ilgilenmedi evet, gönder butonu çıkmıyor sadece yeni...
upload_2017-10-13_14-59-28.png
SU KİRLİLİĞİ KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ İDARİ USULLER TEBLİĞİ'nin Ek-1'de istenen bilgiler içinde de sizden istenen bilgiler 9,10 ve 11 maddelerde yazmaktadır. Bunlar için ayrı ayrı birer pdf dosyası...
Adsız2.png
@Faruk Dağgezen il müdürlüğü bizimle alakalı değil demişti bize.. @ciileem değerlendirilmeye alınmaz gönder demediğiniz sürece il müdürlüğü ilgilenmedi evet, gönder butonu çıkmıyor sadece yeni...