Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tez için yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Merve Esen tarafından paylaşıldı.

1. Merve Esen

Merve Esen CMNet Üyesi

Yüksek pH da(10-11 gibi) yaşayabilen bitki var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi tez için gerekli.teşekkürler

Tez için yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödevim için yardım lütfen.

İyi günler... Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...
  2. Cam atıkları için yardım

merhaba; elimde ambalaj atığı cam olarak malzeme var ve bunu nasıl bertaraf edebılırım. fikri olan var mı?Belediyenın katı atık sahasına göndermem çok saglıklı olmayacagını dusunuyorum, ama en son care oda olabılır mı? yardımlarınız beklıyorum.
  3. Staj için yardım

sakarya veya izmitte staj yapmak ıstıyorum nereler olabılır yardım edebilirmisiniz?
  4. Boyama için filtre acil yardım

Arkadaşlar merhaba; Daha öncede aslında benzer soru sormuştum şöyleki bir tesisim var ve boyama ile kumlama aynı saha içerisnde, boyama ünitesi ayrılamaz bir şekilde (üstten raylı vinç var ve parçalar çok büyük olduğundan boyama ünitesi kapatılamıyor) şimdi kumlama bölümü için toz tutucu filtre kullanıldı. ortam havalandrması şuan gayet iyi ancak boyama ünitesinden ötürü VOC azaltıcı bir...
  5. Çevre lisansı için yardım.

Arkadaşlar, lisans için istenen belgede ürün standartı yaptırmak için TSE 'den belge alabilmemiz gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Geri dönüşüm lisansı almak için ürünün TSE standartına uygun olduguna dair belge almamız lazım. Bunun için de TSE'nin darbe mukavemeti testi için verdiği ölçüye uygun kalıp elimizde yok. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim . Yönetici editi:...