Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tmmob-çmo'dan duyuru var

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Çiğdem Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Değerli Meslektaşlarımız,
    Oda Yönetim Kurulumuz, 19 Mart 2012 Pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR ile görüşme yapacaklardır. Görüşmede gündeme alınmasını istediğiniz mesleki konuları gorus@cmo.org.tr adresine iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

Selçuk Baysal ve Murat Erdem bunu beğendi.
  2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Tarihin yaklaşması sebebiyle konunun üstte kalması ve herkesin görmesi için yazıyorum. Sorunları dile getirmek adına güzel bir fırsat bence :)

Seda Güney bunu beğendi.
Tmmob-çmo'dan duyuru var konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi Açıldı.

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde hazırlanan TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç tarafından açıldı. Açılış törenine Soğancı ve Ardıç’ın yanı sıra Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Kumsar, TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Güngör Durur, Makina...
  2. TMMOB'den Çevre ve Orman Bakanlığı'na dava

Mail grubunda rastladığım bir bilgiyi paylaşmak istedim. ------------------------------------------------------------------------------- Mahkeme : Danıştay Daire Dosya No : 2011/ Davacı :TMMOB Davalı : Çevre ve Orman Bakanlığı Konu : Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından 12.11.2010 gün ve 27757 sayılı Resmi Gazete‘de yayımlanan " Çevre...
  3. Bakanlık; http://www.csb.gov.tr/gm/ced/ "Önemli Duyuru" konulu duyuru

Arakdaşlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ewb sitesinde "Önemli Duyuru" başlıklı duyuru yapılmıştır. İçeri aşağıda belirtildiği şekildedir; "12.11.2010 tarihli ve 27757 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik”in Çevre görevlilerinin yükümlülüklerini açıklayan 10. maddenin 1. fıkrasının c bendinde;...
  4. Tmmob çmo bursa ilinde genel üye toplantısı

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizin katılımıyla Bursa ilimizde genel üye toplantısı gerçekleştirilecektir. Genel ve mesleki sorunlarımızı hep birlikte tartışmak ve çözümler üretmek adına 9 Mart 2013 tarihinde saat 14:00‘da gerçekleştireceğimiz toplantımıza katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır. Yer: Bursa EMO Konferans Salonu (BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ...
  5. Tmmob'nın yetkisi çevre ve şehircilik bakanlığına

Türkiye'nin gündemindeki önemli projelere dava açıp toplam 150 milyar liralık işi engelleyen TMMOB'un yetkileri, Hükümet'in TMMOB Kanunu'nda yapacağı değişiklikle kısıtlanacak. AK Parti Meclis'te torba kanuna meslek odalarının vize ve onay yetkilerini kaldıracak bir önerge verdi. AK Parti İmar Kanunu 8 maddeye meslek odalarının vize ve onay yetkisini kaldıran ekleme için oylama yaptı ve oy...