Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi Açıldı.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde hazırlanan TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç tarafından açıldı.

Açılış törenine Soğancı ve Ardıç’ın yanı sıra Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Kumsar, TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Güngör Durur, Makina Mühendisleri Odası Denetleme Kurulu Üyeleri Gürsel Erdemir ve Oğuz Ali Avcı, Ziraat Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyesi Kadir Çetinkol, TMMOB Denizli İKK Sekreteri Fatih Yaşa, Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Fethi Kaya, Gıda Mühendisleri Odası Denizli İl Temsilcisi Esin Aysan, Kimya Mühendisleri Odası Denizli Bölge Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Duysal, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Hüseyin Hadımlı, Tekstil Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Yasin Vural, Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı İbrahim Gür ile birlikte öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı yaptığı konuşmada bir üniversitede TMMOB’nin ilk kez iletişim birimi açtığını belirterek, öğrencilerin mezuniyet sonrası üye olacakları Odaları ile buluşmalarının önemini vurguladı.

TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi Açıldı. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. pamukkale üniversitesi

pamukkaleli arkadaşlar burada tanışalım ,tartışalım,paylaşalım:)
  2. Hotmail.com.tr açıldı

Uzun süredir beklenen .tr uzantılı Hotmail elektronik posta servisi hizmete açıldı. İsminizin sonuna rakamlar eklemedem mail adresi almak istiyorsanız, acele etmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken www.hotmail.com.tr adresine girip Kaydol butonuna tıklayarak ilgili alanları doldurmak. E-POSTA ADRESİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN
  3. Tmmob-çmo'dan duyuru var

Değerli Meslektaşlarımız, Oda Yönetim Kurulumuz, 19 Mart 2012 Pazartesi günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR ile görüşme yapacaklardır. Görüşmede gündeme alınmasını istediğiniz mesleki konuları gorus@cmo.org.tr adresine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
  4. Dünyanın En Yüksek Kulesi Sky Tree Açıldı

Dünyanın en yüksek kulesi "Sky Tree", Japonya'nın başkenti Tokyo'da açıldı. Kule, kentin en önemli turistik yerlerinden biri olacağa benziyor. Açılış gününde 634 metre yüksekliğindeki Sky Tree'yi yaklaşık 8 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Yetkililer, televizyon ve radyo yayınları için kullanılacak Sky Tree'nin kentin en önemli turistik yerlerinden biri olacağını...