Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TOC analizi

Konu, 'Analizler ve Deneyler' kısmında Kezban Özer tarafından paylaşıldı.

1. Kezban Özer

Kezban Özer CMNet Üyesi

Merhaba,

TOC analizinde kullanılan cihazın çalışma prensibi hakkında bilgi verebilirmisiniz...Teşekkürler

2. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

ben bu başlığı bir hortlatayim.

TOC analiz cihazını nerden temin edebiliriz? Araştırdım fakat fazla sonuç elde edemedim.

3. Coşkun Demiral

Coşkun Demiral CMNet Üyesi

4. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

5. Coşkun Demiral

Coşkun Demiral CMNet Üyesi

TOC analizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  2. AKM analizi

Herkese merhaba. Atıksu arıtma tesisi laboratuvarında çalışıyorum. Whatman filtre kağıtlarının büyükleri ile çalışılıyordu fakat normalde küçük filtreler ile çalışılması gerektiğini öğrendik ve yine whatman küçük filtreler ile çalışmaya başladık. Havalandırma havuzlarından 20 ml çalıştık, seyreltip 20 ml ve 10 ml çalıştık. Fakat ne yaptıysak yapalım, vakum beherinde küçük filtreyi süzdürdükten...
  3. Risk analizi

LOKONTALAR İÇİN YAPILMIŞ RİSK ANALİZİ VE ACİL DURUM EYLEM PLANI OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRLERMİ.TEŞEKKÜRLER..
  4. Risk analizi

merhabalar ambalaj atığı toplama ayırma tesisleriyle ilgili risk analzi örnkeleri olanlar varsa yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
  5. Su analizi

Arkadaşlar merhaba, Tesisimizde kullanma suyu olarak kuyu suyundan faydalanıyoruz, bu suların analiz yaptırılması gerekli diye biliyorum periyodik olarak ancak hangi sıklıkta yapılmalıdır ? Birde içme suyu olarak kullanılan damacanaların firması tarafından analizleri mevcut ancak su sebillerinden numune alınıp analiz yaptırılmak gerekli diye düşünüyorum bunun da zorunluluğu var ise...