Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama ayırma tesisi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Mehmet Çakmak tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmet Çakmak

  Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Bir TAT firması başka bir TAT firmasına Ambalaj Atığı faturası kesip Ek-7 formuna işleyebilir mi ?
   
 2. rüya

  rüya CMNet Üyesi

  Merhaba; Bildiğim kadarıyla bir TAT tesisi başka bir TAT tesisine fatura kesebilir.EK 7 formunda TAT tesisi kısmından işleyebilir ancak belgelendirmede kullanamaz.
   
  Ercan Selvi bunu beğendi.
 3. Mehmet Çakmak

  Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

  Başka bir önerisi olan var mı?
   
 4. Birgül Bakanoğlu

  Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

  rüya arkadaşımızın verdiği bilgi doğrudur.
   
 5. mervedidemaksoy

  mervedidemaksoy CMNet Üyesi

  Ben daha önce TAT ta çalıştım.Verilen bilgi doğrudur.
   
 6. Nermin Tuğralı

  Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

  arkadaşlar,
  dün il çevreden gelen memur arkadaş tat.lardan malzeme alıp malzeme satışı yapmamızın doğru olmadığını söyledi. ben de lisanslı tat.lardan malzeme alıp satıyoruz bunu atık ambalaj sistemi kabul ediyor dedim. bakanlığın verdiği eğitimlerde onlara böyle söyleniyormuş. sadece gdt.lerine malzeme gönderebilirsiniz dedi. tatlara çıkış yaptığımız faturaları belgelendirmede kullanamıyoruz bunu biliyorum. fakat tatlar arasında yapılan alım satım işlemlerinin yasak olduğunu aksi halde cezai işlem uygulanır dedi. en sonda isterseniz bakanlığa yazı yazın görüş alın dedi. böyle bir durumla karşılan arkadaşlar var mı?
   
Toplama ayırma tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Toplama ayırma tesisi açılması

  Arkadaşlar merhaba, yeni bir tat tesisi açılacagında herhangi bir belediye ile sözleşme yapılması zorunlu mu? ilk aşamada 6 aylık geçici çalışma izni veriyor bakanlık. bu süre sonunda belediye ile sözleşme yapılmazsa nolur?
 2. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

  Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
 3. Toplama ayırma tesisi

  arkadaşlar merak ettigim bir kaç konu var. tat tesisi olan bir firma başka bir tat tesisinden atık satın alabilirmi? tat tesisini şehir içinde bir yere kurup atıgımı ben başka yerde depolamak istiyorum gibi birşey olabilirmi?
 4. Toplama Ayırma Tesisi

  Merhaba arkadaşlar kurmak istediğim toplama ayırma tesisinde atık kağıt toplamak istiyorum.toplama ayırma tesisime lisans alsam diğer toplama ayırma tesislerinden atık kağıt alabilirmiyim.
 5. Toplama ayırma tesisi

  arkadaşlar toplama ayırma tesisinde görev alan varmı acaba benim sorularım olacak. bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim. 1- toplama ayırma tesisi belediye ile sözleşmeyi nasıl yapıyor. teklif veriliyormuş nasıl teklif veriliyor. örnegi elinde olan varmı rica etsem gönderse bide atık yönetim planı hazırlayanlar örnek paylaşabilirmi. 2- lisans almadan önce belediye ile sözleşme...