Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Önder Durak tarafından paylaşıldı.

1. Önder Durak

Önder Durak CMNet Üyesi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi
    Eğitim Amacı

Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre
    Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları,
    Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve
    kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü
    ve faaliyetlerin özelliği, proseslerin karmaşıklığı ve bunların aralarındaki etkileşim ve
    personelin yeterliliği de dikkate alınarak hazırlanmasını sağlamak.
    Eğitim İçeriği
     Çevre Yönetim Sistemlerinin Doküman Yapısı
     Çevre El Kitabı
     Prosedürler
     Acil Eylem Planları
     Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu
     Destek Dokümanlar (Talimatlar, Formlar, Çizelgeler..vs)
     Doküman Kontrolü-Pratik ve Örnek Çalışmalar
    Eğitimin Süresi
    2 Gün

Eğitimin Yeri ve Tarihi
    ANKARA 23-24 OCAK
    İSTANBUL 27-28 OCAK
    Ücret günlük 135TL+KDV

Çevresel Risk Değerlendirme Eğitimi
    Eğitim Amacı

ÇYS çalışmalarında kuruluşlar için çevresel risklerin değerlendirilmesi ve çalışma
    önceliklerinin belirlenmesinde çevre etki ve boyutlarının belirlenmesi, risklerin
    değerlendirilmesi ve sınıflandırılmasını sağlamak.
    Eğitim İçeriği
     Çevre temel tanımlar
     Kuruluşlarda çevre etki ve boyutları
     Çevre boyutlarının değerlendirilmesi ve derecelendirilmesi
     Pratik çalışmalar
    Eğitimin Süresi
    2 Gün

Eğitimin Yeri ve Tarihi
    Ankara-29-30 OCAK
    Ücret günlük 135TL+KDV

Daha detaylı bilgiye tse.org.tr den ulaşabilirsiniz

Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi

Değerli grup üyeleri, Grubumuzu kurma amaçlarından biri olan çevre mühendislerinin değerlerine sahip çıkma ve sürekli gelişim çerçevesi içinde grup üyelerimizin kariyer gelişimine katkıda bulunak istedik, bu amaçla grup üyelerimiz için eğitimler planlamaktayız. Bu amaçla değerli grup üyemiz ayrıca gönüllü eğiticilerimizden sn. Zeynep Akgün ve kıdemli bir baş denetçi meslektaşımız siz...
  2. Iso 14001:2004 Çevre yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

Arkadaşlar; 5-9 MAYIS 2010 tarihlerinde ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimi planlamaktayız.Eğitime ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (YÖNETİM BELGELENDİRME MERKEZİ - ANASAYFA ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ ISO 14001 Denetim Tekniklerinin...
  3. ıso 14001:2004 çevre yönetim sistemi baş denetçilik eğitimi

Değerli Arkadaşlar; Siz de Çevre Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak isterseniz, Çevre Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek isterseniz, yasal şartlar hakkında temel bilgiler öğrenmek isterseniz ve yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek isterseniz sizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Baş denetçilik Eğitimimize bekliyoruz. Eğitim...
  4. Iso 14001 Çevre yönetim sistemi başdenetçi eğitimi

ISO 14001 : 2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞDENETÇİLİK EĞİTİMİ TARİH : 18-22 OCAK 2012 YER : ANKARA AKREDİTASYON : RABQSA EĞİTİM DİLİ : Türkçe EĞİTİMCİLER : Eğitim, RAQSA onaylı Baş Denetçi tarafından verilecektir. SÜRE : 5 gün ÜCRET: 700,00 TL+KDV (Öğle yemeği ve ikramlar ile eğitim dokümanları dahildir.) Katılım için...
  5. ISO 14001 Çevre yönetim sistemi eğitimi

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ HAKKINDA DOKÜMANLAR