Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkçe Ön Yazı Örnekleri

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Türkçe Ön Yazı Örneği 2

Sayın Yekili,
    Yayınlanan ilanınızla ilgili pozisyonunuza başvurmak istiyorum. Haziran ayında İşletme lisans eğitimimi bitirmekteyim. Söz konusu pozisyonun benim ilgi, beceri ve deneyimlerine çok uygun olduğunu düşünüyorum.

XXX ile ilgili olan derslerim hem teorik bilgi hem de pratik deneyim kazanmama yardımcı oldu. Bu vaka analizleri bana mali rapor hazırlamak için gerekli verileri yorumlama fırsatı verdi. Aynı zamanda, takım çalışmasında bulunmamı ve takım çalışmasının gerektirdiği iletişim becerilerini kazanmamı sağladı.

Aldığım “XXX” ve “YYY” dersleri çeşitli dinleyicilerle doğru iletişimi kurmanın yolarını öğretti. Aynı zamanda rapor ve görseller hazırlayarak XXX konusundaki bilgilerimi yönetimin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek şekilde göstermeyi öğrendim. Bunlara ek olarak, aldığım bilgisayar dersleri, Excel kullanarak ve bilgisayar grafikleri hazırlayarak verileri oluşturmama yardımcı oldu.

Yapmış olduğum staj bana teorik bilgilerimi uygulama ve sorumluluk alma fırsatı yarattı. Gerçek vakalar üzerinde çalışma fırsatı buldum. Mali rapor analizleri ve karşılaştırmaları yaparak maliyetleri düşürmek hakkına önerilerde bulunma konusunda deneyim kazandım.

Pozisyonun gerekliliklerini ve benim şirketinize nasıl katkıda bulunabileceğimi görüşmek üzere davetinizi rica ediyorum.

Saygılarımla,

Türkçe Ön Yazı Örnekleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkçe AutoCAD Kitabı (MEGEP)

MEGEP (Mesleki eğitim ve öğretim sisteminin güçlendirilmesi projesi) kapsamında hazırlanmış çok faydalı bir Türkçe Autocad Kitabı. Dökümanı alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Toplam 195 sf. Ayrıca sistemede yükledim ektende dosyayı indirebilirsiniz. Indirmek için TIKLAYINIZ MEGEP orjinal olarak bu yayınını 2 cilt olarak yayınladı fakat ben kolaylık olması açısından 2 cildi birleştirerek...
  2. 3ds max 7 türkçe eğitim cd leri ( 6 cd )

[COLOR=navy]3d Max 7 Video Ders Türkçe 6 Cd CD 1 Part1 | Part2 | Part3 | Part4 | Part5 | Part6 | Part7 | CD 2 [COLOR=magenta]Part1 | [COLOR=magenta]Part2 | [COLOR=magenta]Part3 |[COLOR=magenta] Part4 | [COLOR=magenta]Part5 | [COLOR=magenta]Part6 | CD 3 [COLOR=blue]Part1 | [COLOR=blue]Part2 | [COLOR=blue]Part3 | [COLOR=blue]Part4 | [COLOR=blue]Part5| [COLOR=blue]Part6 | CD 4...
  3. Türkçe Ön Yazı Örnekleri

Türkçe Ön Yazı Örneği 1 Sayın İnsan Kaynakları yetkilisi, Eğitimim, tecrübelerim ve yeteneklerim aracılığıyla ilgili pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişim ekte yer almaktadır. Yüzeysel ve tek yönlü iletişim yerine tüketicilerin marka ile eğlenceli, ilgi çekici...
  4. Türkçe Özgeçmiş Örnekleri

1300 personele sahip olan dört fabrikanın personel ve insan kaynakları fonksiyonlarının yerine getirilmesi, stratejik insan kaynakları planlarının oluşturulması, üst yönetime insan kaynakları konusunda detaylı raporlar hazırlanması İnsan kaynakları ve personel bütçesinin idaresi Değişik fabrikalarda bulunan 14 insan kaynakları uzmanının idaresi Eğitim departmanının faaliyetlerinin takibi...
  5. Japonya’dan türkçe uyarı: nükleer felaket olacak!

Türkçe bir video hazırlayan Japon vatandaşları Fukuşima’da yaşanan nükleer felaketi hatırlatan bir video hazırlayarak Japon Başbakan’ın Türkiye’ye nükleer santral satmasından dolayı utanç duyduklarını dile getirdiler. Japonların hazırladığı videoda Fukuşima nükleer felaketini yaşayanlar Türkiye’de kurulması planlanan nükleer santralin bir başka felaket olacağı konusunda Türkiye’yi uyarıyor....