Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'de Atık Yönetimi

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

TÜRKİYE’DE ATIK YÖNETİMİ

T.C.
    ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI
    ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ATIK YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

19 Haziran 2008 İSTANBUL

Bu döküman 29 sayfalık bir sunumdan oluşmaktadır.

Ekli Dosyalar:

gülnuraydın bunu beğendi.
  2. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

"This file was not found on our server" uyarısı çıkıyor.

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

link yenilenmiştir. (02.04.2011)

4. Burcu Balçık

Burcu Balçık CMNet Üyesi

Malesef file not found diyor

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

02.12.2011 tarihinde rapidshare linki kaldırılmış döküman sistemimize kalıcı olarak eklenmiştir.

6. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

T.C. Sayıştay Başkanlığı
    Türkiye'de Atık Yönetimi- Ulusal Düzenlemeler ve Uygulama Sonuçlarının Değerlendirilmesi
    Performans Denetim Raporu Ocak 2007

Ekli Dosyalar:

7. gülnuraydın

gülnuraydın CMNet Üyesi

paylaşım için teşekkürler..

Türkiye'de Atık Yönetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiye'de atık bertarafında çimento sektörünün rolü

TÜRKİYE'DE ATIK BERTARAFINDA ÇİMENTO SEKTÖRÜNÜN ROLÜ ÇİMENTO: ENERJİ YOĞUN SEKTÖR 1 ton çimento üretiminde tüketilen enerji •140kgtaşkömürü (6000 kcal/kg) •+ 110 kWh elektrik enerjisi ......
  2. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  3. Avrupa Birliği ve Türkiye'de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat

Avrupa Birliği ve Türkiye’de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat Prof.Dr.Bülent Topkaya Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü btopkaya@akdeniz.edu.tr TEKİRDAĞ İLİ ARITMA ÇAMURLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI 17 Ocak 2011 Silver Side Hotel
  4. Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi Projesi

AMAÇ: Önerilen projede, ülkemizde, atık üretimi açısından öncelikli 4 bölgede (Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz) tehlikeli atıkların bir envanterinin çıkarılması, coğrafi ve sektörel dağılımının belirlenmesi ve tüm bu atıklar için ülkemiz koşullarında ve coğrafyaya bağlı olarak en uygun bertaraf yönteminin, AB mevzuatı ile uyumlu bir atık yönetim sistemi yaklaşımı çerçevesinde belirlenmesi...
  5. UTAY - Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi

www.utay.info web sitesi 12 Temmuz 2012 itibariyle yenilenmiştir. Proje çıktıları olan "Rehber Dökümanlara" Ağustos ayından itibaren web sitesinden ulaşılabilecektir.