Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'de çevre mühendisliği

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Yeşim Aydın tarafından paylaşıldı.

1. Yeşim Aydın

Yeşim Aydın CMNet Üyesi

Arkadaşlar paylaşmak istedim çok güzel bir araştırma olmuş ..

Ekli Dosyalar:

2. Mustafa Sadık Gürler

Mustafa Sadık Gürler CMNet Üyesi

3. Oğuzhan Başıbüyük

Oğuzhan Başıbüyük CMNet Üyesi

Türkiye'de Çevre Mühendisi olmak her yönetmelikle değişen, her firmaya göre farklılık gösteren, her İl Çevre Müdürlüğündeki memurun tavrına göre belirlenen işlerin peşinde karın tokluğuna koşmaktır...

hepaistos, mervetok, SaMeD_34 ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  4. anil.topal

anil.topal CMNet Üyesi

Bizim meslek gelişmiş ülkelerin mesleği daha çok ekmek yemek lazım .. :islik:

5. Yiğit Odabaş

Yiğit Odabaş Misafir

6. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

25 yaşındayım 17 yaşımdan beri duyduğum cümle " Geleceğin mesleği" Bu gelecek nedense bir türlü Türkiye'ye gelmedi gitti.

Volkan SEZER ve FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  7. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Siz daha yenisiniz ben 1996 yılında girdiğimde geleceğin mesleğiydi yıl 2015 oldu hala aynı şeyler söyleniyor. Gerisini siz düşünün

8. orçun aydın

orçun aydın CMNet Üyesi

şu anda geleceğin mesleği de denmiyor ben hiç duymadım

9. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

geçen bakan dedi duymadınız mı

10. orçun aydın

orçun aydın CMNet Üyesi

çevre görevlisidir o, mühendisliği olduğunu sanmıyorum

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
Türkiye'de çevre mühendisliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Çevre mühendisliği

merblar... Yeni mezun, yetiştirilmek üzere gibi palavralarla 800 - 900 tl ye mühendis çalıştıran patronları kınıyorum. Patronuna mühendis çalıştırdığını hatırlatmayan, ücretinin ve standartlarının bu kadar düşük olamıycağını ifade etmeyen muhendis arkadaşları kınıyorum. Unutmayalım kı çevre muhendıslığının önemini ve mühendislerin standartlarını artırmayı sağlayacak olan biz ÇEVRE...
  3. Çevre mühendisliği sertifika mühendisliği :)

http://www.plusegitim.com/ şu adresteki çevre sekmesine bi göz atar mısınız.buradaki sertifikaların toplamı bizim mühendislik yapıyor :D
  4. 10.ulusal çevre mühendisliği kongresi (ankara türkiye)

Çevresel bilim ve teknolojinin çeşitlenerek geliştiği günümüzde, meslektaşlarımızı bilimsel bilgi ile buluşturmak ve sürece katkıda bulunmak TMMOB Çevre Mühendisleri Odası olarak temel hedeflerimiz arasındadır. Bu nedenle akademisyenlerin, öğrencilerin ve çevre alanında çalışmalarını yürüten kişi ve kurumların iki yılda bir düzenlenen Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi‘nde buluşturulması...
  5. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...