Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'de karbon piyasası işleyişi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Mehmet Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Kılınç

Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

Arkadaşlar zorunlu (kyoto protokolü esneklik mekanizmaları) ve gönüllü karbon piyasası işleyişi hakkında bilgisi olan, salım azaltım miktarı ticareti yapan ve bilgisi olan arkadaşların bu konu hakkında paylaşımlarını bekliyorum.

2. Mehmet Kılınç

3. Mehmet Kılınç

ERPA düzenleyen bu konuda tecrübeli arkadaşlar varmı vara prosedür nasıldır anlatabilirseniz memnun olurum.

Türkiye'de karbon piyasası işleyişi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg piyasası sorumlu müdürleri

LPG PİYASASI SORUMLU MÜDÜRLERİNE İLİŞKİN TMMOB KARARININ İPTALİ İÇİN AÇILAN DAVA REDDEDİLDİ TMMOB'nin bir kurumda tam gün çalışan mühendislerin yalnızca tek bir dolum tesisi veya otogaz istasyonunda sorumlu müdürlük yapabileceği yönündeki kararının iptali için açılan dava reddedildi. Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Sorumlu Müdür Yönetmeliği ile getirilen dolum tesisi ve...
  2. Ambalaj Atıkları Piyasası

Tat tesisinde çalışan arkadaşlar hangi tat tesisinde bulundukları önemli değil fakat en azından buradan şu anki gönderim yaptıkları hurda karton plastik naylon fiyatlarını paylaşsalar kendi aramızda bir fikir edinsek sizce nasıl olur _? Hurda borsası kendimi bildim bileli kurulacak ama malesef güncel fiyatlara ulaşma gibi bir lüksümüz olmuyor telefon etmeden yada alıcıyla yüzyüze...