Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tutanak ve iç tetkiklerin sisteme yüklenmesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Eylül Terzi tarafından paylaşıldı.

1. Eylül Terzi

Eylül Terzi CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Yeni yönetmelik kapsamında iç tetkik raporlarının, aylık değerlendirme raporlarının,aylık iş planlarının,sisteme yüklenmesi gerekiyordu. Sistemde evrakların yüklenmesi ile ilgili bir bilginiz varmı acaba. yükleme nasıl yapılacak.

2. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Tutanak ve iç tetkiklerin sisteme yüklenmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeleri Belirle İş makinelerinin ağır parçalarının yüklenmesi-boşaltılması

Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 20. İş makinelerinin ağır parçalarının yüklenmesi-boşaltılması İki tamirci işçi 73 kg ağırlığındaki silindir parçasını kamyondan indirmeye çalışmaktalar. İşçilerden biri...
  2. Çevre Denetiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Tutanak Yazımı

Merhaba arkadaşlar, Çevre Denetimlerini çok geniş bir alanda yapılıyor ve bazen farklı alanlara açılmak zorunda kalıyoruz. Burada farklı sektörlerde ki çevre denetimlerinde izlenmesi gereken yollar hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı ve bu sektörde yeni olan yada farklı bir tesise gidecek olanları arkadaşlarımıza yapmaları gerekenler hakkında bilgilendirmenizi aydınlatmanızı diliyorum :) Benim...
  3. Iç tetkik tutanak örneği

Arkadaşlar elinde iç tetkik tutanak örneği olan varmı ? Danışmanlık yaptığım firma benden iç tetkik tutanak örneği bulmamı istedi yardımcı olursanız memnun olurum...
  4. Çalıştığımıza dair tutanak hazırlama

merhaba; danışmalık firması olarak hizmet veriyoruz. hastanedentarafımıza ödeme yapmak için çalışma tutanağı istediler. işte ayda şu günler çalışılmıştır diye... bunun formatı nasıldır. bilginiz var mı? yazıyı hangi birime yazıyoruz.yani başlığı ne olacak. ne bileyim mesela devlet hastanesi başhekimliği gibi mi olacak. yardımcı olursanız sevinirim
  5. Lisanstan önce sisteme belge girişi

merhaba bir firma yeni lisans aldı 2012 ekim ayında ekimdn önceki bildirimleri girmek gerekiyor mu ?eminim sitede bu sorumun cevabı vardır ama ben çok baktım bulamadım yardımcı olur musunuz