Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ücretsiz Eğitim - İzmir

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonunda;
    “ Sıvı Kimyasalların ve Petrol Türevlerinin Dökülmesi ve Yayılması Kontrolü”
    konulu ücretsiz bir eğitim verilecektir.

Eğitim için dünyanın en büyük çevre koruma ekipmanları üreten NEW PIG firmasından Sayın Mr. Tom van RAAIJ değerli bilgilerini bizlerle paylaşacaktır.

Eğitim Programı ve katılım bilgileri aşağıdadır.

Program
    · Açılış
    · New Pig Sunumu
    · Döküntü Kontrol ve Önleme Ürünleri’nin ;
    · Seçim Kriterleri ve Metodları
    · Üstünlükleri ve Faydaları
    · Absorbentler ( Rulo, Mat, Ped, Bom, Sosis v.b )
    · ARA
    · Sızıntı ve Döküntü Kontrol Ürünleri
    · İstifleme ve Depolama Çözümleri
    · Soru—Cevap ve uygulamalar

ETKİNLİK ADRESİ : TMMOB Makina Mühendisleri Odası / Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi—Akdeniz Salonu—Anadolu Cad.No:40 Bayraklı / İZMİR

Ulaşım Krokisi İçin : http://www.tepekuleizmir.com/kroki.htm

Bu eğitime katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak en geç 6 Nisan 2009 tarihine kadar kayıt yaptırınız.

İletişim Bilgileri :
    ERKOS Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti.
    1570 Sok. No:17 D:106 Çınarlı—İZMİR
    Tel : (232) 486 91 91
    Fax: (232) 486 60 00
    Email : info@erkos.com.tr
    Web: www.erkos.com.tr

Ücretsiz Eğitim - İzmir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ucretsiz Ingilizce online sertifikali egitim verilen bir site tavsiyesi

Sevgili uyeler, Ingilizce ucretsiz online sertifikali egitim verilen bir web sitesini sizlerle paylasmak istedim. Ilgili sitede pek cok egitim konusu olmakla birlikte, is sagligi ve guvenligi ve cevre konusunda da asagidaki linkte ucretsiz online sertifikali egitimler bulunuyor. Bu egitimlerden yararlanmak icin siteye ucretsiz uye olmak gerekiyor. Sertifika almak icin de egitimlerin...
  2. Ücretsiz Sertifikalı Eğitim

Merhaba Arkadaşlar; Günümüz şartlarında artık sadece mezun olmak yeterli olmuyor hepimizin bildiği gibi. Bu anlamda size yardımcı olmak için aşağıya bir link ekleyeceğim. Belki aranızda bilenler vardır Elginkan Vakfı Ümmahan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Bu vakıfın verdiği tüm eğitimler ücretsiz ve sertifikalıdır. Eğer vaktiniz varsa eğitimlere katılmanızı öneririm....
  3. Sertifikalı,ücretsiz ve "İş garantili"eğitim programı

Sertifikalı,ücretsiz ve "İş garantili"eğitim programı Türkiye İş Kurumu ve Meridyen Mesleki Eğitim Merkezi işbirliği ile Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı sertifika verilerek; *Pazarlama sektörü *Marketçilik sektöründe, Hiçbir kurs ücreti ödemeden staj yaparak günde 15 TL kazanarak kurs sonunda %50 iş garantili programdır. Şartları: *18-32 yaş aralığında, *İşşiz olmak...
  4. 80.izmir enternasyonal fuarı çevre zirvesi 15-16-17 eylül 2011 / İZMİR

15-16-17 Eylül 2011 tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirilecek çevre zirvesinin program detayları ekteki dosyada yer almaktadır. bilgilerinize...
  5. Çmo izmir şubesi 2014 eğitim takvimi

Değerli Üyemiz, Şubemiz 2014 Yılı Eğitim Takvimi ekte sunulmaktadır. Şubemiz çalışmaları kapsamında; ÇMO SUMER Eğitim Programda yer alan eğitimler dışında da Şubemize iletilen görüş ve talepler doğrultusunda genel ve kurum içi eğitimler düzenlenecektir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi