Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ücretsiz Eğitimler

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında Taner Karacaylı tarafından paylaşıldı.

1. Taner Karacaylı

Taner Karacaylı CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar; ücretsiz online eğitim aldığım bir site mevcut tanıtım amaçlı 2 eğitimleri ücretsiz.

1) Kalite Değişim Yönetim
    2) YALIN Üretim

Bu konuların sizlere katma değer sağlayabileceğini düşünerek siteyi paylaşmak istedim.

www.sigmaakademi.com

Tuğba Cabi ve aysuncakir bunu beğendi.
  2. Filiz Bali

Filiz Bali CMNet Üyesi

ücretli görünüyor.

3. Taner Karacaylı

ekte ekran alıntısı mevcuttur, 2 eğitim ücretsizdir.

Ekran Alıntısı.JPG

4. Filiz Bali

Filiz Bali CMNet Üyesi

5. Taner Karacaylı

ücretsiz 2 eğitim mevcut

6. can.elmas

can.elmas CMNet Üyesi

Teşekkürler Taner Bey

7. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

güzel bir paylaşım teşekkürler

8. M.Fatih

M.Fatih CMNet Üyesi

Teşekkürler..

Ücretsiz Eğitimler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mühendislere sertifikalı eğitimler-lider mühendis

İş dünyasında aktif olarak çalışmakta olan veya yeni mezun Mühendislerin yöneticileri tarafından, kariyerleri boyunca bir çok projede bulunmaları istenmektedir. Mühendisler kimi zaman projelerde ekibin bir parçası olurken kimi zaman da projelere liderlik etmekle görevlendirilirler. Proje ya da bir ekip yönetirken en önemli kriter, iş ortamını sıkıcı ve monoton bir yer haline getirmeden...
  2. Ücretsiz CAD ve GIS programları

Öncelikle bir açıklama yapmak gereği duyuyorum eğer araştırır ve öğrenirseniz paralı programların muadilerini ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.Bu şekilde şu programı vb. programlarını nasıl bulurum demek yerine onların ücretsiz olanlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1. Program: Progecad Smart(İntelli cad tabanlı) http://www.caddit.net/progecad/smart.php buradanda indirebilirsiniz...
  3. Çevre görevlisinin vereceği eğitimler (tat lisanslı tesisler için)

İyi günler kolay gelsin herkese. Arkadaşlar aşağıdaki konulara yönelik elinde dökümanı olan arkadaşların bizimlede paylaşmalarını canı gönülden istiyorum.:) Meslektaş Dayanışmasını bekliyorum.#KamuyaÇevreMühendisiLazım 1-Çevrenin önemi ve çevre kirliliğinin sonuçları 2-Çevre kirliliğine neden olan atıklar ve çeşitleri (İşletmeden kaynaklanan atık ve çeşitleri) 3-Çevre mevzuatı gereği...
  4. Firma içi eğitimler

Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim
  5. Bakanlık tarafından verilen eğitimler?

Merhaba Arkadaşlar. "Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere: (2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur. Eğitim almak ve belgelemek zorundayız. Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi...