Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atıksu arıtma tesisleri

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında e.soylu tarafından paylaşıldı.

1. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

mrb çevre müh. öğrencisiyim. ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atık sularının artımı ile ilgili ödev hazırlamam gerekiyor ama deterjan fabrikaları hakkında hiç bi bilgiye sahip değilim yardımcı olurmusunz

2. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

geçen sene cevre sağlığı dersi için deterjan kirliliği slaytım vardı o basit kalır sanırım ama şu an bilgisayarımda bulunan bir dökümanı gönderiyorum, istersen slaytımı da ararım haricimde olmalı. buraya dosya eklemeyi bulmalıyım tabi önce:)

3. Kübra Ertaş

DETERJAN KİRLİLİĞİ Çevresel Etkileşim Değerlendirme

Ekli Dosyalar:

Fatma Sena bunu beğendi.
  4. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

teşekkür ederim :) Ama bundan bundan da ileri örnek bir arıtma tesisine ihtiyacım var. Bi kaç fabrikaya mail attım bana geri dönen olmadı. Türkiye'deki deterjan fabrikaları hakkında bi bilgiye sahipmisiniz ?

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

cevap yaz topiğini tıkladıktan sonra zengin editör bölümünden dosya ekleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

6. Kübra Ertaş

rica ederim ;) malesef benden bu kadar:S

7. Seçkin Veral

Seçkin Veral CMNet Üyesi

8. Volkan GÜLTEKİN

Volkan GÜLTEKİN CMNet Üyesi

paylaşımlarınız için teşekkürler fakat deterjan üretimi yapan bir fabrikadaki arıtma tesisi lazım akım şeması, çıkan atık türleri, kullanılan proses gibi bilgiler gerekli yardımlarınız için şimdiden tşk...

Ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atıksu arıtma tesisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. izmir atıksu arıtma tesisleri

Dokuz eylül ünversite öğrenciyim. İzmirin herhangi bir atıksu arıtma tesisinin akım şeması paylaşabilir misiniz?
  2. atıksu arıtma tesisleri maliyet hesapları

merhabalar, atıksu arıtma tesisi maliyet bakım ve işletme maliyetleri hesaplamaları yapılırken kullanılan bir cetvel var mıdır? elinde boyle bir kaynak olan arkadaslar paylasabilirse sevinirim. tesekkurler.
  3. Türkiyedeki mevcut atıksu arıtma tesisleri

Merhaba arkadaşlar, Türkiyede, özellikle sivas, tekirdağ illerindeki il ve ilçelerdeki belediyelerin atıksu arıtma tesisini gösteren, kaç kişilik olduğu, arıtma tesisi kapasitesi, arıtılan su kapasitesi, arıtma tekniği, vs. bilgilerini içeren tablosu olan arkadaşlar varsa, lütfen paylaşabilir mi? Veya link verebilir mi? Bakanlık, il- ilçe belediyelerinin sitelerinde bulamadım, varsa da...
  4. Atıksu Alan Arıtma Tesisleri

İç Anadolu Bölgesinde Lisanslı Kimyasal Atıksu Alan arıtma tesisi bilen varmı.
  5. Deterjan sanayii atıksu arıtma tesisi

Hayali bir fabrikanın hayali bir atıksu arıtma tesisini tasarlamam gerekiyor ancak gerçeğe yakın olması gerekiyor bu nedenle örnek bir projeye ihtiyaç duyuyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim